Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZYRE ME QERA NE ZONEN E LAPRAKES, RRUGA LORD BAJRONI, PRANE GJYKATES ADMINISTRATIVE, TIRANE (ID 42611012)

ne zonen e Laprakes, rruga Lord Bajroni, prane gjykates Administrative | 20 M2 | 300 Euro

Property ID : 42611012 Rruga Lord Bajroni, afer Gjykates Administrative, jepet me qera ambient zyre me nje siperfaqe prej 30 m².Ndodhet ne katin 0 te nje pallati egzitues dhe ofron shume fasilitete si zone.Nje mundesi shume mire per te zhvilluar biznese si zyra avokati, kontabiliteti ose minimarkete.Cmimi: 300 euro, 20 M2, Property ID : 42611012 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2024
300,00 euro/muaj

AMBASADA AMERIKANE

Ambasada Amerikane | 85 M2 | 700 Euro

Ambient Zyre me QERA tek Ambasada Amerikane - Siperfaqe: 85m2 - Ambienti ka 3 hapesira te lira per tipologji te ndryshme biznesesh. E shtruar me parket. Me Kondicioner. Zyre me diell gjithe diten., 85 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Pallat ekzistent

Botuar më 25/02/2024
700,00 euro/muaj

~ SHESHI SKENDERBEJ

Zyre me Qera te Torre Drini | 189 M2 | 2.000 Euro

Ne Zemer te Tiranes, Prane Sheshit Skenderbej perballe Plazzes jepet zyre me qera me siperfaqe 189 m2 e cila ndodhet ne nje godine prestigjoze.Organizohet ne:3 Ambjente pune, Ambjent gatimi, Korridor, tualet me dritare, Ballkon.Eshte e pershtatshme per zyra te cdo lloji.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni, 189 M2

Botuar më 25/02/2024
2.000,00 euro/muaj

SHITET AMBJENT BIZNESI PRANE SPITALIT AMERIKAN 3 NE TIRANE ID (4171475)

Prane Spitalit Amerikan 3 | 278 M2 | 330.000 Euro

Shitet ambjent biznesi prej 278 m² (i ndare ne dy kate) prane Spitalit Amerikan 3. Mundesi shume e mire investimi. Dyqani eshte investuar totalisht, me fasada xhami, ndricim led, tualete etj. I përshtatshëm për një sërë ndërmarrjesh, kryesisht (market , klinikë mjekësore, zyrë, etj.), 278 M2, kati 1, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, Property ID : 4171475, www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2024
330.000,00 euro

AMBJENT PER ZYRA ME QERA TE RRUGA E DIBRES PRANE KOMPLEKSIT HALILI (ID 4261887)

Rruga e Dibres, prane Kompleksit Halili | 103.75 M2 | 650 Euro

Jepet ambjent per zyra me qera, siperfaqja 103.75 m², pallat i ri, ashensor, kat i 3, bosh, i mire investuar, punime te reja cilesore. Organizohet ne 3 ambjente te bollshme, korridor, ballkon, 2 tualete, i shtruar i gjithi me parket, orientimi me diell dhe drite natyrale. I pershtatshem per zyra, call center, laborator, klinika. Ambjenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te aksesueshme., 103.75 M2, Property ID : 4261887 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2024
650,00 euro

ZYRE ME QERA NE ZONEN E LAPRAKES, RRUGA LORD BAJRONI, PRANE GJYKATES ADMINISTRATIVE, KATI 0 (ID 42611011)

ne zonen e Laprakes, rruga Lord Bajroni, prane gjykates Administrative | 50 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambient zyre me nje siperfaqe prej 50 m².Ndodhet ne katin 0 te nje pallati egzitues dhe ofron shume fasilitete si zone.Nje mundesi shume mire per te zhvilluar biznese si zyra avokati, kontabiliteti ose minimarkete. Lirohet me 1 shkurt.Cmimi: 500 euro, 50 M2, Property ID : 42611011 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2024
500,00 euro/muaj

*AMBASADA AMERIKANE*

Ambasada Amerikane | 85 M2 | 700 Euro

Ambient Zyre me QERA tek Ambasada Amerikane - Siperfaqe: 85m2 - Ambienti ka 3 hapesira te lira per tipologji te ndryshme biznesesh. E shtruar me parket. Me Kondicioner. Zyre me diell gjithe diten., 85 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Pallat ekzistent

Botuar më 25/02/2024
700,00 euro/muaj

* SHESHI SKENDERBEJ *

Zyre me Qera te Torre Drini | 189 M2 | 2.000 Euro

Ne Zemer te Tiranes, Prane Sheshit Skenderbej perballe Plazzes jepet zyre me qera me siperfaqe 189 m2 e cila ndodhet ne nje godine prestigjoze.Organizohet ne:3 Ambjente pune, Ambjent gatimi, Korridor, tualet me dritare, Ballkon.Eshte e pershtatshme per zyra te cdo lloji.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni, 189 M2

Botuar më 25/02/2024
2.000,00 euro/muaj

AMBJENT PER ZYRA ME QERA NE BLLOK, TIRANE (ID 42611027).

Ne Bllok | 480 M2 | 10.000 Euro

Jepet ambjent per zyra me qera, siperfaqja totale 480 m², pallat i ri, kati i 3. Organizohet ne 2 ambjente open space 250 m² dhe 230 m², tualet, sistem kondicionimi , korridor, ballkon, i pershtatshem per zyra, qender kursesh, klinika etj. Ambjenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe qe ofron akses dhe facilitete te shumta., 480 M2, gjendja: e re, Property ID : 42611027 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2024
10.000,00 euro

ZYRE ME QERA NE ZONEN E PAZARIT TE RI, RRUGA THIMI MITKO, TIRANE (ID 42611029)

Ne rrugen Thimi Mitko, prane sheshit Avni Rustemi | 72 M2 | 750 Euro

Jepet me qera ambient per zyra me nje siperfaqe totale 72 m², ne katin e dyte nga toka te nje pallat te ri me ashensor.Zyra organizohet ne 2 ambiente dhe 2 tualete. Gjithashtu hapesira eshte e mireinvestuar dhe jepet me qera e pamobiluar.Mundesi edhe e nje posti parkimi ne katin -1, me pagese ekstra., 72 M2, Property ID : 42611029 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2024
750,00 euro
)