Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

VLORE SHITET VILE ME ÇMIM OKAZION!! TEK UJI I FTOHTE

NE VLORE, ME PAMJE KOMPLET NGA DETI | 750 M2 | 880000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
VLORE SHITET VILE ME ÇMIM OKAZION!! TEK UJI I FTOHTE, NE VLORE, ME PAMJE KOMPLET NGA DETI, 750 M2, 880.000 euro i diskutueshem
Përshkrim

Shitet vile 4 kateshe (e pershtatur dhe per hotel), sip. per secilin kat 220m² + toke, sip. totale, 750 M2, Me 3 garazhe te cilat ndodhen jashte vile. Me hipoteke trualli, ndertimi dhe garazhdet.

880.000,00 euro

Botuar më 13/08/2019

Telefon