Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION! RRUGA "MIHAL GRAMENO"

tek zona e vilave | 900 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera komplet vila 4 kateshe. Kati perdhes bodrum & garazh, 3 kate me sip. banimi 300 m², tarrace 70 m² dhe 40 m² ballkon + 20 m² verande. 4 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, studio, 2 sallone pritje. Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike, 3 banjo., 900 M2, 8 ambjente, 3 banjo, tarrace, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: e rikonstruktuar, bace me peme frutore, oborri me lule dhe plot gjelberim, gjenerator silencioz. Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete. E banuar nga shtetas te huaj.

Botuar me 16/10/2018
1.300,00 euro/muaj

RR. "PRENK JAKOVA",

mbrapa pallatit te sportit "Asllan Rusi" (mbrapa Ring Center), | 429 M2 | 155.000 Euro

Shitet truall, 429 M2, ndertuar ne te shtepi private + garsoniere, sip. ndertimi 114m². Dokumenta te rregullta hipotekore trualli dhe ndertimit

Botuar me 15/10/2018
155.000,00 euro

RR. “MYSLYM KETA”, PRANE RRUGA URA,

rrugica Peci Dado, | 450 M2 | 125.000 Euro

Shtepi private 2+1, me oborr, bahçe e mbjelle dhe me gjelberim, sip. totale, 450 M2, totalisht e mobiluar dhe kompletuar me elektroshtepiake, me hipoteke. Çertifikate pronesie. Shitet per arsye emigrimi

Botuar me 15/10/2018
125.000,00 euro

KORCE

fshati Nevicisht | 100 M2 | 1.000.000 Leke

Shitet Shtepi Private, sip toke 700m², sip ndertimi, 100 M2, me hipoteke

Botuar me 15/10/2018
1.000.000 leke

DURRES

Prane xhamise se re ne plazh | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 100 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 15/10/2018
20.000 leke/muaj

VLORE

Zyrat e Pyjores, plazhi i vjeter | 200 M2 | 70.000 Euro

Shitet ose jepet me qera vile 2 kateshe, 200 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, 4 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar me 15/10/2018
350,00 euro/m2

RR. PRIZRENI

Koder-Kamez, tek Rrethrrotullimi i Bathores | 300 M2 | 90.000 Euro

Shitet vile dykateshe, 300 M2, 4 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, ndertim i ri, banuar vetem prej tre vitesh. Shitet per arsye emigrimi

Botuar me 15/10/2018
90.000,00 euro

TEK BRRYLI

prane Maternitetit te Ri | 193 M2 | 300.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 193 M2, i mobiluar, + 100m² Oborr. Me hipoteke

Botuar me 15/10/2018
300.000,00 euro

RR. SIRI KODRA

Punishtja e Pastave | 85 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ap 1+1 kati i katert i nje shtepie privete, 85 M2, 1 banjo

Botuar me 15/10/2018
25.000 leke/muaj

SHKOZE

tek ish uzina traktoreve | 120 M2 | 78.000 Euro

Shitet vile 3-kateshe, secili kat, 120 M2, 1000m², ne proces legalizimi, 3 garazhe

Botuar me 15/10/2018
650,00 euro/m2