Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES

buze rruges kryesore, ne hyrje te qytetit | 1.300 M2 | 1.500.000 Euro

Shitet vile, 1.300 M2, totali i kateve 6, 10 banjo, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per hotel etj

Botuar më 20/10/2019
1.500.000,00 euro

BERAT

tek lagja 10 korrik | 300 M2 | 85.000 Euro

Shitet shtepi private me truall, 300 M2

Botuar më 19/10/2019
85.000,00 euro

NE BERAT

ne drobonik | 330 M2 | 385.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, 330 M2, + dy garazhe + 400 m2 truall ndodhet buze rruge pemtari + 6000 m2 vreshtari , me certifikate pronesie

Botuar më 19/10/2019
385.000,00 euro

BUBQ

5km ne veri - perendim te aeroportit Nene Tereza | 260 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe, 260 M2, 10 ambjente, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, e rrethuar, me pus me uje te bollshem per vaditje, buze rruge. Siperfaqe toke 3000m² e mbjelle me ullinj e peme te ndryshme. Me hipoteke

Botuar më 19/10/2019
150.000,00 euro

TEK SHESHI AVNI RUSTEMI NE PAZARIN E RI

Shitet vile e pershtatur per HOSTEL | 116.20 M2 | 220.000 Euro

Vila eshte 2 kateshe dhe parkim 4 makina te vogla ose 2 te medha. Ka nje siperfaqe trualli prej, 116.20 M2, sip. totale ndertim i dy kateve 125.1m, sip.oborri 64.5 m. Me dokumenta te rregullta hipotekore. E rrethuar me porte me vete, me mur, 2 dyer, porte me vete me pult.

Botuar më 19/10/2019
220.000,00 euro

TEK SHESHI AVNI RUSTEMI NE PAZARIN E RI

Shitet vile e pershtatur per HOSTEL, | 116.2 M2 | 220.000 Euro

Vila eshte 2 kateshe dhe parkim 4 makina te vogla ose 2 te medha. Ka nje siperfaqe trualli prej, 116.2 M2, sip. totale ndertim i dy kateve 125.1m, sip.oborri 64.5 m. Me dokumenta te rregullta hipotekore. E rrethuar me porte me vete, me mur, 2 dyer, porte me vete me pult.

Botuar më 19/10/2019
220.000,00 euro

PRANE MEDRESESE, RR. "IBRAHIM BUZHIQI",

nr 55 | 100 M2 | 80.000 Euro

Shitet shtepi 2 kateshe, sip. banimi per secilin kat 72m², me oborr, sip. totale, 100 M2, e rregulluar dhe mobilar. Me hipoteke.

Botuar më 19/10/2019
80.000,00 euro

VILE 3-KATESHE PER SHITJE DON BOSKO PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU, TIRANE.

Don Bosko prane shkolles Qazim Turdiu, Tirane Ofron siperfaqe oborri prej 188.7 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 266.7 m2 | 266.7 M2 | 270.000 Euro

Vila eshte e ndare ne 3 kate si me poshte:Kati 1 organizohet ne sallon te pajisur me oxhak funksional, kuzhine, tualet, corridor, verande.Kati 2 ndahet ne 3 dhoma gjumi, tualet, korridor, 2 ballkone.Kati 3 organizohet ne sallon,dhome gjumi,korridor,tualet dhe ballkon imbyllur me vetrate xhami.Oborrit eshte i mbjelle me peme,lule te ndryshme.Vila ka certifikate terregullt pronesie. sip.ndertimi, 266.7 M2, 3 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, verande, vendparkim, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 18/10/2019
270.000,00 euro

PRANE RRUGES SE DURRESIT

Tek Ministria e Arsimit | 140 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete, 140 M2, kati 4.Ndertim I ri me 5 kate.Hyrje e mobiluar me cdo gje cilesore.

Botuar më 18/10/2019
400,00 euro/muaj

SHKOZE

prane NEWS 24 | 315 M2 | 300.000 Euro

Shitet Vile 3 kateshe, 315 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 18/10/2019
300.000,00 euro
)