Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BABRRU,

prane Xhamise | 365 M2 | 40.000 Euro

Shitet shtepi private (e pabanuar) + toke, 365 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, me dokumenta te rregullta hipotekore.

Botuar më 17/11/2019
40.000,00 euro

SHESHI AVNI RUSTEMI

Sheshi Avni Rustemi | 320 M2 | 650.000 Euro

Ne Tirane prane Pazarit te Ri SHITET shtepi private me sip ndertimi 320 m2 dhe siperfaqe trualli 544 m2.Kati perdhe me sip 180 m2 i ngritur me 5 shkalle korridori,ambjenti i pritjes, 5 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone dhe nga bodrumi gjysem i ngritur nga toka me sip 140 m2 nga korridori, 4 dhoma gjumi dhe 1 tualet.Cmimi 650.000 euro KONTAKT Cel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 320 M2, 15 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 9 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 17/11/2019
650.000,00 euro

BUBQ

5km ne veri - perendim te aeroportit Nene Tereza | 260 M2 | 155.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe, 260 M2, 10 ambjente, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, e rrethuar, me pus me uje te bollshem per vaditje, buze rruge. Siperfaqe toke 3000m² e mbjelle me ullinj e peme te ndryshme. Me hipoteke

Botuar më 16/11/2019
155.000,00 euro

SIPER VILES GOLD

Rr. "Gjon Buzuku", 151/1 | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera banes, perbehet 2 dhoma gjumi, kuzhine, korridor, banjo dhe papafingo,, 70 M2, e kompletuar me kushte bashkohore te kohes Parkim per makine.

Botuar më 16/11/2019
35.000 leke

YRSHEK

Prane Klinikes se syve UZLLOVA, ne Yrshek. | 200 M2 | 200.000 Euro

Shitet vile 2 katshe, 200 M2, totali i kateve 2, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Siperfaqe e truallit eshte 1500m2. Me hipoteke. Me mundesi dalje ne rruge kryesore, vetem 100metra. Me Hipoteke. Jo Agjensi Imobilare.

Botuar më 16/11/2019
200.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT

Ne zonen e shkolles jo publike Mrekullia | 320 M2 | 160.000 Euro

Shitet vile, 320 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Siperfaqe trualli 330m2. Me hipoteke. Shitet per aresye emigracioni. Nuk bashkepunojme me Agjensite Imobilare.

Botuar më 16/11/2019
160.000,00 euro

RR. MYSLYM KETA

tek Kryqezimi i Kafes se Rremes | 360 M2 | 209.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, kati i pare bar-restorant me siperfaqe 120m2, dhe dy katet e tjera jane perdorur per banim me siperfaqe respektivisht 120m2 secili. Godina eshte e pajisur me gjithe dokumentacionin e duhur ligjor, 360 M2, 10 ambjente, totali i kateve 3, 5 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, bodrum, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kati I perdoret si biznes ( bar -restorant ), aktualisht biznesi i dhene me qera . 2 katet e tjera jane perdorur e mobiluar. me dokumentacionin e duhur ligjor

Botuar më 15/11/2019
209.000,00 euro

LAGJIA CLIRIM

Berat (Gjashtkac) | 330 M2 | 180.000 Euro

Shitet Shtepi Private me Truall (Bace dhe Oborr), 330 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kati i I-re 150m² dhe kati i II-te 180m². Kati i I-re eshte bosh, i dyti i mobiluar. Dyqani eshte i shkeputur nga shtepia. Ndertesat jane me certifikat pronesie

Botuar më 15/11/2019
180.000,00 euro

RR. TODI SHKURTI

Mbi tregun elektrik, perballe kompleksit Grand | 450 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, 450 M2, 7 ambjente, totali i kateve 3, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 4 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 15/11/2019
1.000,00 euro/muaj

BERAT

tek lagja 10 korrik | 700 M2 | 85.000 Euro

Shitet shtepi private me truall, 700 M2

Botuar më 15/11/2019
85.000,00 euro
)