Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE RRUGEN "MIHAL GRAMENO"

siper ish Tregut Elektrik, drejtimi i Depos se Ujit | 900 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera vile 4 kateshe, e rinovuar sipas standarteve europiane. Pamje e mrekull...

Botuar më 03/12/2020
1.500,00 euro/muaj

KORCE

Prane Qendres | 70 M2 | 300.000 Euro

Shitet vile ideale per investim ne Korce. Vila ka 3 kate e organizuar ne:Kati 1-Dyqani 70 m i pershtatshem per bar kafe dhe market.Kati II dhe III jane nga 117 m2 secili. Secili kat ka nga 4 dhoma, 1 sallon, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ne katin e dyte aktualisht jane dy qiraxhinj (nje dentist dhe nje ekonomist)., 70 M2, 15 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 6 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 12 dhoma gjumi, 3 ballkone, bosh, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
300.000,00 euro

LAGJJA ALI DEMI

RRUGA ZONJA CURRE | 120 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera vile 4 katshe, 120 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 03/12/2020
40.000 leke

DURRES, LAGJIA 17

prane Galaktikut | 90 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1, ne shtepi private, 90 M2, 1 banjo, i mobiluar, Hyrje me vete, vend parkimi

Botuar më 03/12/2020
17.000 leke

RRUGA E DURRESIT

prane Ambasades Polake | 590 M2 | 4.000 Euro

Rruga e Durresit, prane Ambasades Polake, jepet me qera Vile 3-Kateshe, bosh, e restauruar totalisht, siperfaqe ndertimi 430 m2, oborr 160 m2. Vila ne total ka 10 dhoma, 3 tualete, sistem chiller ne cdo ambjent, sistem kamerash, punime luksi, vend parkimi, rikonstruksion total. Vila eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme komerciale.Jepet me qera 4000 euro ne muaj., 590 M2, 3 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/12/2020
4.000,00 euro/muaj

KOMPLEKSI AKACIA HILLS

Prane Saukut | 790.000 M2 | 790.000 Euro

Shitet Vile super luks ,Kompleksi ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te koheve te fundit , ne mes te ajrit te paster larg zhurmave te qytetit .Kompleksi eshte ndertuar me te gjitha kushtet bashkekohore dhe ofron te gjitha sherbimet, siguri, administrim. Muret e jashtëm janë të veshur me Sistem kapotë për një termoizolim shumë të mirë të ambienteve., 790.000 M2, kati 1, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 3 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
790.000,00 euro

SHITET VILE 2 KATESHE NE ALI DEM

ALI DEMI | 500 M2 | 300.000 Euro

Shitet Vile 2-kateshe ne Ali Dem. Vila është e organizuar në 2 kate, ku kati i pare eshte i organizuar nje sallon bashke me ambientin e ndenjes dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare. Kati i dyte eshte i organizuar ne nje sallon bashke me ambientin e ndenjes dhe te ngrenies, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe nje ka sipërfaqe totale 500 m2, 500 M2, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
300.000,00 euro

NE YRSHEK

Prane Tiranes | 154.8 M2 | 200.000 Euro

Ne Yrshek shitet vile dy kateshe. Vila eshte e organizuar ne 2 kate me kubature te rregullt, ku kati i pare organizohet ne 2 hyrje 1+1, koridor te madh dhe nje tualet. Kati i dyte eshte i organizuar ne 2 hyrje 2+1, nje koridor, tualet dhe 3 ballkone gjithashtu ka dhe nje super oborr te madh. Vila ka siperfaqe ndertimi 154.8 m2 dhe siperfaqe toke 1000 m2. Orientimi i shtepise eshte Jug-Lindje, 154.8 M2, 10 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
200.000,00 euro

SHITET SUPER VILE NE FRESK ID-966

Fresk | 350 M2 | 360.000 Euro

Shitet super vile 3 kateshe ne Fresk, Rr. Muhamet Deliu. Vila ka siperfaqe prej 350m2 truall dhe 125.9m2 ndertim. Vila organizohet ne katin e pare me sallon te hapur, pa ndarje qe eshte i pershtatshem per ambjent biznesi. Kati i 2 eshte i organizuar me sallon+aneks, 3 dhoma gjumi ku 2 nga dhomat jane me ballkon, 2 tualete dhe nje ballkon te madh nga pjesa e perparme., 350 M2, 8 ambjente, totali i kateve 3, 4 banjo, Kati i trete eshte i organizuar me sallon+aneks, 3 dhoma gjumi, ku 2 nga te cilat jane me ballkon, 2 tualete dhe ka nje ballkon te madh nga pjesa e perparme. - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
360.000,00 euro

RR. SIRI KODRA, AFER HOTEL MERIDIAN

Rr. Siri Kodra, afer Hotel Meridian | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera kati i 1 i nje vile 1+1 , i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne ,siperfaqe 70 m², kati 1, 2 kondicioner, e gjithe shtepia me parket, 1 tualete, orientim me diell., 70 M2, Property ID : 4251138 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/12/2020
350,00 euro

NE RRUGEN "MIHAL GRAMENO"

siper ish Tregut Elektrik, drejtimi i Depos se Ujit | 900 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera vile 4 kateshe, e rinovuar sipas standarteve europiane. Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete. E banuar nga shtetas te huaj. Kati perdhes bodrum & garazh, 3 kate me sip. banimi 300 m², tarrace 70 m² dhe 40 m² ballkon + 20 m² verande. 4 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, studio, 2 sallone pritje. Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike, 3 banjo., 900 M2, 8 ambjente, 3 banjo, tarrace, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, bace me peme frutore, oborri me lule dhe plot gjelberim, gjenerator silencioz, uje me depozita 3000 litra

Botuar më 03/12/2020
1.500,00 euro/muaj
)