Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET ME QIRA VILE 3 KATESHE ID: BILLION334

RESTORANT XIBRAKU | 700 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qira vile 3 kateshe prane Restorant Xibrakut. Vila ka siperfaqe totale 700 m2. Organizohet ne 3 kate, secili kat ka ambient ndenje, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Vila ka oborr dhe vend per parkim, punime shume cilesore. Kubaturë të rregullt .Kati i fundit ka oxhak dhe secili kat ka ballkon te bollshem. Vila jepet totalisht e mobiluar. Zona ku ndodhet eshte nje zone e qete, 700 M2, 7 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 3 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/03/2021
2.000,00 euro/muaj

NE QERRET!

NE QERRET! | 615.77 M2 | 330.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe ne Qerret, Rruga Qetesia. Ka nje siperfaqe prej 615.77m2 truall+ndertim dhe 78.44m2 ndertim. Eshte e organizuar ne 4 dhoma, perkatesisht dhoma me krevat dobio dhe 3 dhoma me krevate tek, ka 2 tualete, 1 verande te madhe qe pershkon gjithe pjesen e perparme te viles. Shitet e mobiluar, eshte me ndicim dhe sistem ngrohjeje me kondicioner., 615.77 M2

Botuar më 07/03/2021
330.000,00 euro

TEK KODRA E DIELLIT/BILLION331

tek Kodra e Diellit | 350 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera Vile Banimi 2 Kat + Papafingo +1 Kate nentoke. Vila është e pozicionuar në një zonë Elitare, me nje pamje fantastike, me aje¨r te¨ paste¨r, qete¨si, gjelbe¨rim, parqe, larmi she¨rbimesh si dhe siguri absolute.Vila organizohet ne: nje holle rreth 100m2 ; 4 dhoma gjumi; 3 banjo ; Garazh per 3 makina dhe disa ballkone., 350 M2, https://billionrealty.al/property/1126/jepet-me-qera-viletek-kodra-e-diellit-billion331.html

Botuar më 07/03/2021
2.500,00 euro/muaj

NE NDROQ

NE NDROQ | 160 M2 | 200.000 Euro

Ka nje siperfaqe prej 160m2 ndertim dhe 200m2 oborr. Kati i pare eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Kati i dyte eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ka verande te bollshme., 160 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, verande, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/03/2021
200.000,00 euro

NE FSHATIN BUBQ KRUJE .RRUGA BUBQ -BUDULL

5km ne verprendim te airoportit Rinas, buze rruge. | 250 M2 | 149.999 Euro

Shitet vile dy kateshe karabina. Me hipoteke, 250 M2, 10 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, SHITET. OSE NDERROHET ME OBJEKT NE TIRANE.

Botuar më 07/03/2021
149.999,00 euro

VILE NE SHITE KOPSHTI ZOOLOGJIK

Ne shitje super-vile ne zonen e Kopshtit Zoologjik. Punim shume cilesor dhe ndodhet ne nje zone shume te mire. | 517 M2 | 517.000 Euro

Cila eshte e stukturuar ne 3 kate, me hapesire totale ndertimi prej 517m2 dhe 370m2 truall. Vila eshte e strukturuar:Kati 0: Ambient open space i pershtatshem per biznes me 2 tualete, siperfaqe 148m2.Kati 1: Sallon ndenje i bollshem, ambient gatimi i vecuar, 3 dhoma gjumi, koridor shperndares, 2 tualete dhe 3 ballkone, 517 M2, Kati 2: Sallon ndenje i bollshem, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor shperndares, 3 ballkone.Vila eshte e rrethuar me mur dhe ka hapesire parkimi per 3 makina .

Botuar më 07/03/2021
517.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

Rruga Mujo Ulqinako | 125 M2 | 180.000 Euro

Apartament i areduar ne menyre moderne, me punime shume cilesore, zone shume e mire, midis Rruges se Kavajes dhe Myslym Shyrit, 125 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 07/03/2021
180.000,00 euro

SAUK I VJETER

Tirane | 90 M2 | 500 Euro

Jepet me qera shtepi private e mobiluar totalisht me te gjitha kushtet, te gjitha elektroshtepiaket jane funskionale dhe cilesore, me hapsira te bollshme dhe orjentim i favorshme, ndricim natyral, me oborr , rrethuar komplet, 90 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 07/03/2021
500,00 euro/muaj

RRUGA E ELBASANIT

mbrapa Ambasades Amerikane | 350 M2 | 450 Euro

Rruga Elbasanit, prane Ambasades Amerikane, jepet me qera Vile 2-kateshe, e mobiluar dhe e arreduar totalisht me kushte bashkekohore, siperfaqe totale 350 m2. Vila mund te jepet me qera dhe cdo kat vecmas. Kati i pare, i tipologjise 3+1, siperfaqe 110 m2, me 3 dhoma gjumi, sallon ndenje dhe ambient gatimi sebashku me hapesira te bollshme, kondicioner, tualet, verande, dhe e shtruar e gjitha me, 350 M2, verande, vendparkim, depo, oborr, me parket. Jepet me qera 450 Euro ne muaj.Kati i 2, i tipologjise 4+1, siperfaqe 200 m2, me 4 dhoma gjumi, sallon ndenje dhe ambient gatimi, kondicioner,2 tualete, ballkon.700 euro

Botuar më 07/03/2021
450,00 euro/muaj

SAUK I VJETER

Tirane | 90 M2 | 500 Euro

Jepet me qera shtepi private e mobiluar totalisht me te gjitha kushtet, te gjitha elektroshtepiaket jane funskionale dhe cilesore, me hapsira te bollshme dhe orjentim i favorshme, ndricim natyral, me oborr , rrethuar komplet, 90 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 07/03/2021
500,00 euro/muaj
)