Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANE MYSLYM SHYRIT

Rruga Myslym Shyri | 157 M2 | 170.000 Euro

Ne Tirane prane Myslym Shyrit SHITET shtepi 1 kateshe me siperfaqe 157 m2 dhe oborr me siperfaqe 30 m2. Shtepia perbehet nga korridori, 3 dhoma gjumi, ambient gatim ngrenie ndenie, tualet me dritare. Zona eshte e qete dhe prane qendres. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 170.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 157 M2, 4 ambjente, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, verande, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/12/2019
170.000,00 euro

RR. ZANA FLLOQI

nr.46 Kodra e Priftit | 223 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet vile dy kateshe, 223 M2, 3 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, truall 250m², me hipotek, e rivleresuar. Me garazh

Botuar më 14/12/2019
20.000.000 leke

BUBQ KRUJE

Ne veri - perendim te airoportit NENE TEREZA RINAS | 260 M2 | 155.000 Euro

Shitet vile dy kateshe karabina, 260 M2, 9 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Vila eshte e rrethuar dhe perbehet prej 3000m² toke e mbjelle me ullinj e peme te ndryshme. Ka edhe nje pus me uje te bollshem edhe per vaditje. Me hipoteke. Buze rruge.

Botuar më 14/12/2019
155.000,00 euro

RR. URA

tek Komisariati nr 4 | 70 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 70 M2, vendparkim, oborr, i mobiluar

Botuar më 14/12/2019
22.000 leke

KOMBINAT

Rr. "Shaban Bardhoshi" | 100 M2 | 65.000 Euro

Shitet vile nje kateshe 2+1+sallon+banjo, 100 M2, oborr 130m², i rrethuar me avlli, me suvatim grafiate, porte hekuri, plus oborr mbrapa shtepise 150m², me pus thellesia 33m. Me hipoteke te rregullt.

Botuar më 14/12/2019
65.000,00 euro

RR. “FUAT TOPTANI, PRANE DEPOS SE UJIT,

mbi Qytetin Studenti | 300 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera vile 2 katesh, 2+1, 2 banjo, oborr me gjelberim dhe parkim, sip. totale, 300 M2, totalisht e mobiluar. Ndertim i ri, sistem kapot, punime bashkohore.

Botuar më 14/12/2019
50.000 leke

RR. 5 MAJI

shitet | 300 M2 | 160.000 Euro

Vile 3 kateshe me hipotek, 300 M2, i mobiluar

Botuar më 13/12/2019
160.000,00 euro

RR. 3 VELLEZERIT KONDI

nr 123 | 630 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 630 M2

Botuar më 13/12/2019
250.000,00 euro

FARKE E MADHE

MBI HELIKOPTERAT | 268 M2 | 220.000 Euro

Shitet vile e mobiluar, me dokumenta te rregullta, 268 M2, vendparkim, oborr, kati i pare magazine, kati 2 banim 116m, trualli 500 m², me dokumenta

Botuar më 13/12/2019
220.000,00 euro

TEK KODRAT E LIQENIT TE THATE

te vilat e grekut | 800 M2 | 1.200.000 Euro

Shitet Vile me siperfaqe, 800 M2, dhe truall 4200m2. Aktualisht ne gjendje pune. Me dokumentacion te rregullt. Vila ka 10 dhoma me nje suite te madhe , bari restoranti , kuzhina e kompletuar

Botuar më 13/12/2019
1.200.000,00 euro
)