Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KRRABE

13 minuta larg TEG-ut | 1.000 M2 | 160.000 Euro

Krrabe, 13 minuta larg TEG-ut, shitet Vile 3-Kateshe, siperfaqe totale 230 m2, dhe ndertim 196 m2 me Hipoteke. Vila pozicionohet buze rruge, mes gjelberimit dhe ajrit te fresket, prane pikes turistike “Syri i Ciklopit”.Kati i 1, organizohet ne soxhorno te madhe, kuzhine me vehte, tualet, verande.Kati i 2, organizohet ne holl te madh, 2 dhoma gjumi, tualet, si dhe nje verande prej 10 m2.Kati 3, 1.000 M2, 3 banjo, i mobiluar, oxhak, sistem kamerash, shpim per uje prej 100 m thellesi ka dhe nje siperfaqe toke ne rrethimin e saj, prej 800 m2.Çmimi i shitjes 160000 euro.

Botuar më 28/11/2020
160.000,00 euro

ALI DEMI

Ali Demi | 360 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qira nje vile 3 kateshe ne Ali Dem, gjithashtu mund te jepet me qira dhe secili kat.Kati i pare ka nje siperfaqe prej 80 m2 ku mund te perdoret si garazh,ambient biznesi .Qiraja mujore e ketij te fundit eshte 400€ ne muaj. Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 140 m2 dhe qiraja mujore eshte 300€ . Eshte pjeserisht i mobilar.Kati i trete prej 140 m2 eshte totalisht i mobiluar dhe cmimi 400€., 360 M2, totali i kateve 3, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Shpia24

Botuar më 28/11/2020
1.300,00 euro/muaj

RRUGA RIZA CEROVA

Prane Medresese | 260 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe nhe rrugen Riza Cerova. Siperfaqa e tokes 160m2 dhe ndertimi 260m2. Me certifikate pronesie., 260 M2, kati 3, totali i kateve 3

Botuar më 28/11/2020
180.000,00 euro

SELVIA, RRUGA E DIBRES

prane Gjimnazit Partizani | 183 M2 | 170.000 Euro

Selvia, Rruga Dibres, prane gjimnazit “Partizani”, shitet kati i 3 dhe i 4 i nje Vile 4-Kateshe, siperfaqe totale 183 m2 me Hipoteke.Kati i 3, siperfaqe 91.3 m2, perbehet nga 2 dhoma gjumi me ballkon, sallon ndenje, kuzhine, kondicioner, tualet. E shtruar e gjitha me parket.Kati i 4, siperfaqe 91.3 m2, perbehet nga nje sonxhorno e madhe, dhome gjumi, kondicioner, tualet, si dhe nje verande, 183 M2, rreth hyrjes.Hyrjet e Viles mund te sherbejne per biznese te tipologjive,– mini hotel– klinike mjekesore– azil per te moshuarit– kopesht ose çerdhe

Botuar më 28/11/2020
170.000,00 euro

BULEVARDI I RI

Rruga "Besa" | 65 M2 | 350 Euro

Bulevardi i Ri, Rruga “Besa”, jepet me qera kati i 1 i nje Vile, e mobiluar me kushte bashkekohore, siperfaqe 65 m2. E gjithe hyrja eshte e shtruar me parket, totalisht e pajisur me mobilim dhe elektroshtepiake moderne. Hyrja perbehet nga dhome gjumi, sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, korridor lidhes, tualet, kondicioner, verande.Jepet me qera 350 euro ne muaj., 65 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/11/2020
350,00 euro/muaj

FRESKU

Rruga Muhamet Deliu | 450 M2 | 360.000 Euro

Fresk, Rruga Muhamed Deliu, prane Restorant Freskut, shitet Vile 3-Kateshe, projekt per 5 kate, me siperfaqe trualli 450 m2.Kati 0 open space, i mbyllur dhe i pa rregulluar, projektuar per njesi tregtare.Kati i 1, organizohet nga 3 dhoma gjumi, sallon i bollshem, ambjent gatimi, kondicioner, 2 tualete, 2 ballkone, verande, dhe i shtruar i gjithi me parket.Kati i 2, organizohet nga 3 dhoma, 450 M2, 4 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, gjumi, sallon ndenje, kuzhine, 2 tualete, 2 ballkone, verande.Vila posedon dhe nje oborr te madh, e cila ofron mundesi te mire parkimi.Çmimi i shitjes 360000 euro.

Botuar më 28/11/2020
360.000,00 euro

KOMPLEKSI DINAMO

prane shkolles feniks | 600 M2 | 2.000.000 Euro

Shitet vile aktualisht me qera, 600 M2, 15 ambjente, totali i kateve 4, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 6 dhoma gjumi, 9 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Me pishine

Botuar më 28/11/2020
2.000.000,00 euro

RRUGA KONGRESI I LUSHNJES

Pranë 21 Dhjetorit | 200 M2 | 900 Euro

Jepet me qera kati i dytë dhe i tretë i një vile te Rruga Kongresi i Lushnjes. Vila ka strukturë tre katëshe dhe sipërfaqe 200 m2. Vila është totalisht e mobiluar dhe arreduar mjaft këndshëm.Vila ka orientim lindje-perëndim, disponon një post parkimi dhe në çdo dhomë ka kondicioner. Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione mos hezitoni të na kontaktoni., 200 M2, 4 ambjente, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/11/2020
900,00 euro/muaj

SELITË E VOGEL

4min larg stacionit te fundit te Tiranes se Re | 400 M2 | 165.000 Euro

Shitet Shtëpi Private 2 kateshe. Kati i dytë i banuar. 2 dhoma gjumi +1 sallon ndenje + ambient gatimi+2 ballkone. 130m2 me orientim L-J-P. e mbjelhur me rrush, limona, portokall dhe hurm. Drita dhe Uje 24h, uji me pus te rrjellshemMe HIPOTEKE, 400 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/11/2020
165.000,00 euro

LAPRAKE

prane Spitalit Ushtarak | 160 M2 | 135.000 Euro

Laprake, prane Spitalit Ushtarak, shitet shtepi private 2-Kateshe (Vile), siperfaqe 160 m2, i perbere nga tarrace, oborr, vendparkimi.Kati i 1 eshte i pajisur me Hipoteke, i rregulluar dhe pjeserisht i mobiluar. I perbere nga ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi te shtruara me parket, verande, tualet me dritare, kondicioner.Kati i 2, i pa ndertuar ende dhe i pa pajisur me Hipoteke., 160 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, Siperfaqja e gjithe ndertimit, dhe vendodhjes si zone, te krijon nje mundesi te mire edhe per krijimin e nje biznesi.Çmimi i shitjes 135.000 euro i diskutueshem.

Botuar më 27/11/2020
135.000,00 euro
)