Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. MIHAL GRAMENO

800M NGA TREGU ELEKTRIK | 300 M2 | 240000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
RR. MIHAL GRAMENO, 800M NGA TREGU ELEKTRIK, 300 M2, 240.000 euro
Përshkrim

Shitet vile 2 Kateshe me sip. toke 413 m2 te gjelberuar. kati pare eshte ndare ne ap. 3+1+2banjo. Kati dyte ne ap. 2+1+2banjo. Ofrohen dhe 2 bodrume. Me hipoteke, 300 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

240.000,00 euro

Botuar më 10/09/2019

Telefon
Email