Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "ALI DEMI",

NË SHKOZË | 200 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtëpi private 2-katëshe, sip ndertimit, 200 M2, 2 banjo, me dy dyqane, 400 m toke ne total, me dokumenta te rregullta

Botuar më 21/02/2020
100.000,00 euro

SELITE E VOGEL,

prane Ambulances Selite | 110 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe + papafingo, 110 M2, kati II: I kompletuar, kati III: bosh. Papafingo me oxhak. I pershtatshem per banim ose biznes, uje 24h. I rrethuar me mur, garazh per makine.

Botuar më 21/02/2020
1.200,00 euro

RRUGA "ALI DEMI"

prane dyqanit Rossman&lala | 80 M2 | 150.000 Euro

Shitet shtepi private e pajisur me certifikate pronosie, jepet per pallat, mundesi ndertimi, duke shfrytezuar lartesine, 80 M2

Botuar më 20/02/2020
150.000,00 euro

TEK TREGU CAM

Prane postes Qendrore | 100 M2 | 2.800 Euro

Jepet me qera kati i II-te dhe i III-te i nje ndertese 3-kateshe, 100 M2, Kati i 2-te ka 4 dhoma te lidhura me tualet te vecante. Kati i 3-te dy salla dhe banjo te vecanta. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Jepet e plote ose me pjese.

Botuar më 20/02/2020
2.800,00 euro

TEK TREGU CAM

Prane postes Qendrore | 300 M2 | 570.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe ( e pershtatshme dhe per hotel) me sip totale, 300 M2, kati I i pershtatshem per restorant, aktualisht 3 dyqane, me tualete, kati II kater dhoma me tuelete secila, kati III: dy salla me dy tualete

Botuar më 20/02/2020
570.000,00 euro

RR. SHABAN BARDHOSHI

Kombinat | 87 M2 | 70.000 Euro

Shitet shtepi private, 87 M2, + 150m² + nje dyqan i vogel 18m², me dokumenta te rregullta

Botuar më 20/02/2020
70.000,00 euro

RRUGA KORCE

Voskopoje | 800 M2 | 32.000 Euro

Shitet vile, 800 M2, + 20000m² toke, me dokumenta te rregullta. (mundesi qera)

Botuar më 20/02/2020
32.000,00 euro

OFERTE E LIMITUAR VETEM PER DY JAVE!

Prane Lokal Xibraku, Sauk | 88.7 M2 | 66.525 Euro

Shitet vile 4 kateshe, kati I 150m², i pershtatshem per biznes, tre katet e siperme banim te komplketuara, sip.secili kate, 88.7 M2, me hipoteke te rregullt. Cmimi okazion

Botuar më 20/02/2020
66.525,00 euro

100M POSHTE FAULTETIT TE MJEKSISE

Rr. "Selaudin Zorba" | 320 M2 | 256.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, sip.totale e viles eshte, 320 M2, siperfaqe banimi secli kate 60m, sip.trualli 200m², dokumnenta te rregullta, me legalizim, truall i trasheguar. Aktualisht me qera. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 19/02/2020
256.000,00 euro

NE FUND TE RRUGES "DON BOSKO",

tek shinat e trenit, | 240 M2 | 180.000 Euro

Shitet shtepi 2 kateshe, sip. totale, 240 M2, 2 banjo, e rregulluar, me parkim personal. Me hipoteke.

Botuar më 19/02/2020
180.000,00 euro
)