Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAPRAKE

prane Gjykates Administrative, tek uzina Partizani | 100 M2 | 45.000 Leke

Jepet e qera vile dy kateshe, 100 M2, secili kate me shkalle te bendshme, oborr me gjelberim, I kompletuar totalisht, me parkim makine. I pershtatshem per banim ose shoqata te ndryshme.

Botuar më 21/04/2019
45.000 leke

SHITET VILE E PERSHTATSHME PER HOSTEL!

Ne qender te Tiranes, prane Pazarit te Ri | 125 M2 | 260.000 Euro

Shitet vile, e ndare ne 2 apartamente te mobiluara, me kushte hotelerie, jepen per te huaj ose familjare me qera ditore, javore dhe mjore, sip.truall, 125 M2, banim 120m². Parkim i garantuar per dy makina. Mundesi kembime me vleren kesh 140.000 Euro, me kembim me klering deri ne vleren 120000 Euro me 2 ap. te vogla, makine lluks. Shitet

Botuar më 20/04/2019
260.000,00 euro

OKAZION!! PEZE HELMES,

me pamje nga fshati Mnik, 3min nga rruga kryesore, | 1.950 M2 | 7.500.000 Leke

Shitet shtepi private me sip. ndertimi 150m², sip. totale trualli, 1.950 M2, me hipoteke. Infrastrukture e rregullt, rruge e shtruar. (Shkruani ne whatsApp ne: 00447939293274)

Botuar më 20/04/2019
7.500.000 leke

NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG

PRANE TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL | 238 M2 | 480.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe + nencati me sip oborr 335 m2 i gjelberuar. Vila ofron 3+1+1+4 tualete+Librari+ lavanderi+ verande + ballkone. Parkim te mbuluara per 2 makina. Cmimi gjithe mobilimin teper cilesore. Shitet me qira te garantuar 2,500 Euro/muaj deri ne Shtator 2022. Me hipoteke, 238 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 19/04/2019
480.000,00 euro

LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG

9 KM NGA QENDRA E TIRANES | 196 M2 | 420.000 Euro

Shitet vile 2 Kateshe me sip. toke 392 m2 te gjelberuar. Kati perdhe ofron ambientin e ndenjes, kuzhina, tualet dhe lavanderi. Kati dyte ofron nje dhome matrimoniale me garderobe dhe tualet, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Me hipoteke, 196 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 19/04/2019
420.000,00 euro

NE MJULL – BATHORE, VETEM 5 MIN NGA TEG,

15 MIN NGA QENDRA E TIRANES | 285 M2 | 420.000 Euro

Vile ne shitje 2 Kateshe + Bodrumi me sip. oborr 577 m2 + pishine. Kati perdhe, ambient ndenje, kuzhina + ngrenia e vecuar, banjo, studio, garazhi per 2 makina dhe ballkoni. Kati pare 3 dhoma gjumi, 2 banjo, lavanderi, garderobe dhe ballkon. Ne bodrum ndodhen nje dhome gjumi, nje studio, dhome lojrash/fitness dhe nje banjo. Me hipoteke, 285 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 19/04/2019
420.000,00 euro

RRUGA "ALI DEMI"

TEK TREGU ELEKTRIK | 300 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile 2 Kateshe me sip. toke 413 m2 te gjelberuar. kati pare eshte ndare ne ap. 3+1+2banjo. Kati dyte ne ap. 2+1+2banjo. Ofrohen dhe 2 bodrume. Me hipoteke, 300 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 19/04/2019
250.000,00 euro

REZIDENCA ME E RE E BANIMIT NE HAMALLAJ

GJIRI I LALZIT | 182 M2 | 215.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe me sip. 42 m2 veranda + toke 458 m2. Vile 4+1+3banjo me dritare+depo+ 2 ballkone+garderobe.Perfundon ne Prill 2019. sip, 182 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 19/04/2019
215.000,00 euro

REZIDENCA ME E RE E BANIMIT NE HAMALLAJ

GJIRI I LALZIT | 132 M2 | 183.000 Euro

Ne nje kompleks cilesore, Vile dy kate ne ndertim e siper, 2+1+1+2banjo+2 ballkone +depo, toke 424 m2. Perfundon Prill 2019, sip, 132 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 19/04/2019
183.000,00 euro

SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES,

TE GJIRI I LALZIT | 120 M2 | 175.000 Euro

Vile ne shitje e bashkangjitur me pamje nga deti me sip. toke (250 – 600) m2 ne varesi te vendodhjes se viles. Vile 2+1+banjo me dritare+ballkon+ verande. Mundesi financimi deri ne 70% te vleres se prones qe ju do te blini. Faza e pare e ndertimit perfundon ne Prill 2019. sip, 120 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 19/04/2019
175.000,00 euro