Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES

prane Muzeumit | 550 M2 | 660.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, sip.ndertimi, 550 M2, oborr perpara, kati I dyqan, I pershtatshem per Bar Restoant Hotel, me hipoteke, e rrethuar me mure, parkim per 10 makina., 550 M2

Botuar më 22/08/2019
660.000,00 euro

DURRES

prane Muzeumit | 550 M2 | 660.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, sip.ndertimi, 550 M2, oborr perpara, kati I dyqan, I pershtatshem per Bar Restoant Hotel, me hipoteke, e rrethuar me mure, parkim per 10 makina.

Botuar më 22/08/2019
660.000,00 euro

DURRES, ARAPAJ (TEK BAZILIKA)

PLAZH | 500 M2 | 140.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe 3+1, sip. kati 165m², kati I per aktivitet, sip totale, 500 M2, 2 banjo, gjendja: shume e mire, e rrethuar me avlli, sistem ngrohje me kaldaje, pamje nga deti dhe qyteti, si dhe nje toke me sip. 500m², ngjitur me shtepine. Shiten bashke ose vec. Shtepia

Botuar më 22/08/2019
140.000,00 euro

NE SHKOZET

Durres | 400 M2 | 50.000 Euro

Shitet shtepi, 400 M2, me 2 kate, me rrethim te jshtem, shite per arsye mos perdorimi. me certefikate pronesie

Botuar më 21/08/2019
50.000,00 euro

LAC

siper Stadiumit | 107 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet 2+1, shtepi private, 107 M2, vendparkim, oborr, i mobiluar, me hipoteke. sip toke 1 dylym

Botuar më 21/08/2019
7.000.000 leke

RR. AUGUSTO NIDOLLI

ne Institut Bujqesor | 120 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera vile 4 kateshe, secili kat, 120 M2, me oborr 370m², i pershtatshem per aktivitet te ndryshme, shoqata hotel etj. Mundesi shitje

Botuar më 21/08/2019
2.000,00 euro

RR. HAMDI CULLHAJ

Kombinat, tek Vaskat | 300 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera vile, 300 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 4, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me sistem alarmi dhe e izoluar. Me shkalle druri nga brenda dhe sallon dhe dhoma gjumi te medha.

Botuar më 21/08/2019
30.000 leke/muaj

DURRES

lagjia 17 | 150 M2 | 120.000 Euro

Shitet shtepi private 2 kateshe, 150 M2, sip truallit 140m². Me hipoteke

Botuar më 21/08/2019
120.000,00 euro

UNAZA E PLAZHIT DURRES

Unaza e Plazhit Durres | 110 M2 | 65.000 Euro

Ne Durres prane Unazes se Plazhit SHITET shtepi private e perbere nga nje bodrum,verande,2 dhoma gjumi,ambjent gatim ngrenie ndenje,2 tualete me dritare,oborr si dhe parkim per 3 makina. Sip e truallit eshte 300 m2, shtepia ka sip 110 m2. Zona ku ndodhet shtepia eshte e qete dhe mes ajrit te paster. Me Certifikate Pronesie.Cmimi 65.000 euro.Kontakt 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 110 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 20/08/2019
65.000,00 euro

TIRANE RRUGA MINE PEZA

Tirane Rruga Mine Peza | 1.000 M2 | 7.000 Euro

Ne Tirane ne rrugen Mine Peza jepet me QERA super ndertese rezidenciale me 5 kate. Ndertesa perbehet ngaKati i garazhdit 151 m2.Kati 1 zyra 151 m2.Kati 2 ap 3+2+3 180 m2.Kati 3 ap 3+2+3 tualete 180 m2.Kati i 4 ap 2+1+1 tualet 180 m2.Tarrace 120 m2.Kopesht i gjelberuar 350 m2 E pershtateshme edhe si qender administrate.Cmimi 7.000 euro/muaj.Cel. 0684109062, onlineprona@gmail.com, 1.000 M2, 30 ambjente, totali i kateve 5, 10 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 10 dhoma gjumi, 6 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/08/2019
7.000,00 euro/muaj