Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "ISLAM ALLA"

(Myslym Shyri) | 480 M2 | 1 Euro

Shitet Vile 4-kateshe, sip., 480 M2, totali i kateve 4, 5 banjo, ambjent gatimi, sall...

Botuar më 06/04/2021
1,00 euro

LAPRAKE

fusha e futbollit | 140 M2 | 199.000 Euro

Shitet vila 140m 2 dy kateshe mundesi per papfingo plus 330 m toke e gjith me hipotek...

Botuar më 05/04/2021
199.000,00 euro

BRRAKA

prane Prokurorise se Tiranes | 240 M2 | 2.000 Euro

Brraka, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise se Tiranes, jepet me qera Vile 2-kateshe ne rregullim e siper, bosh e pershtatshme per biznese te ndryshme, siperfaqe 120 m² secili kat. Vila ne total posedon 4 dhoma gjumi, 2 sallona ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, ballkon, verande, oborr, mundesi vendparkimi.Jepet me qera 2000 Euro ne muaj., 240 M2, 2 banjo, verande, vendparkim, oborr

Botuar më 13/04/2021
2.000,00 euro/muaj

SAUK PRANE FSHATIT SOS

Sauk | 398 M2 | 400 Euro

Ne Sauk, prane fshatit Sos, jepet me qira vile 2 kateshe + papafingo + garazh ne Tirane. Vila ka nje stil modern e perbere nga 2 kate me rreth 200 m2 kati. Kati i pare ka destinacion ose perdom biznesi, Kati perdhe eshte garazh per 2 makina. Per me shume info kontaktoni ne nr tel ose whatsapp, 398 M2, 6 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 3 banjo, 4 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/04/2021
400,00 euro/muaj

MEDRESE

Rr. Riza Cerova | 500 M2 | 650.000 Euro

Shitet super vile private 4 kateshe+garazh. Vila ka siperfaqe te bollshme ndertimi prej 500m² dhe 200m² truall perreth. Eshte e organizuar ne 13dhoma gjumi, 2 sallone ndenjeje, ambient gatimi, 4 tualete dhe 7 ballkone. Vila ka oborr perpara dhe garazh per parkimin e makinave. Disponon certifikate pronesie., 500 M2, 14 ambjente, totali i kateve 4, 4 banjo, 13 dhoma gjumi, 7 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/04/2021
650.000,00 euro

LAPRAKE, PRANE SPITALIT USHTARAK SHTEPI PRIVATE NE SHITJE(ID 4141006)

Ne zonen e Laprakes, prane Spitalit Ushtarak | 160 M2 | 135.000 Euro

Shitet shtepi private, siperfaqe 160 m², me hipoteke, 2 kate, 5 dhoma, 2 tualete, verande, oborr.Cmimi 135.000 Euro(i diskutueshem)., 160 M2, Property ID : 4141006 www.dreamalbania.al

Botuar më 12/04/2021
135.000,00 euro

RRUGA ASIM VOKSHI

pranë shkollës ”Harry Fultz” | 409 M2 | 250.000 Euro

Shitet vilë pranë shkollës ”Harry Fultz”. Vila është e organizuar në dy kate, ka sipërfaqe 197.4 m2 ndërtim dhe 409 m2 truall. Vila është totalisht e investuar dhe e mobiluar, përbëhet nga ambjenti i ndenjes, ambjenti i gatimit i veçuar, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe dy veranda. Vila është e shtruar me parket, ka oborr dhe hapësirë për parkim. Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor., 409 M2, 4 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/04/2021
250.000,00 euro

VILE ME QERA NE ZONEN E BRRYLIT PRANE MATERNITETIT TE RI NE TIRANE (ID4251134 )

Bulevardi Bajram Curri, tek Brryli | 210 M2 | 900 Euro

Jepet me qera Vile, bosh ose e mobiluar sipas kerkeses se klientit, siperfaqe 70 m², kati 1, e gjithe shtepia me parket dhe termoizolim, cdo dhome me kondicioner, tualet, Verande me siperfaqe 10m², orientim me diell.Jepet bashke me oborrin 130 m². E pershtatshme per cdo lloj biznesi si: Klinike dentare, klinike Okulistike, Bar Kafe, Bar Restorant etj., 210 M2, Property ID : 4251134 www.dreamalbania.al

Botuar më 12/04/2021
900,00 euro

AACIA HILL REZIDENCE

Mjull-Bathore | 240 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qira super vile 2 kateshe.Kati i pare i viles organizohet ne sallon te madh dhe kuzhine dhe tualet.Kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete, verande dhe ballkon. Vila jepet bosh ose e mobiluae, sipas kerkeses se klientit. Ne cmim perfshihet edhe kati zero, garazh prej 100m². Te dyja katet kane siperfaqe prej 120m² secili., 240 M2, 5 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 12/04/2021
2.000,00 euro/muaj

AKACIA HILL REZIDENCE

Mjull-Bathore | 360 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qira super vile 3 kateshe. Kati i pare i viles organizohet ne sallon te madh dhe kuzhine dhe tualet.Kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi, tualet dhe verande. Kati i 3 i viles eshte papafingo. Vila eshte e mobiluar totalisht. Te treja katet kane siperfaqe prej 120m² secila. Vila eshte e rrethuar, me oborr e lulishte perpara, gjithashtu edhe vend parkimi., 360 M2, 6 ambjente, totali i kateve 3, 2 banjo, 4 dhoma gjumi, 3 ballkone, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 12/04/2021
2.000,00 euro/muaj

KORCE

CEZMA E AMZOS LAGJA 11, GJON NDRECI PENDAVINJI 15 | 530 M2 | 285.000 Euro

Vila ndertuar ne 2009 perbehet prej 8 dhomash . te shtruar me parket lisi.dritaret duroplast Gelan me dopio xham dhe grilla duralumini. Sistemi i ngrohjes eshte me dru dhe me istalime per ngohje qendrore garazh per 6 makina papafingo mund te ndertohen 4 dhoma me tualet Ndertimi i cmimit: Trualli 300 eur /m Kati perdhes 200 eur Kati i pare&dyte 650 eur/m dhe papafingo 200 eur, 530 M2, 12 ambjente, totali i kateve 4, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 4 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, oborr, i mobiluar, gjendja: e re, Vila eshte e veshur me nje shtrese termo izoluse prej 5 cm midis dy tullave

Botuar më 12/04/2021
285.000,00 euro

RRUGA MYSLYM KETA,

kryqezimi i Kafes se Rremes | 360 M2 | 170.280 Euro

Shitet vile 3 kateshe. Kati i pare eshte perdorur si biznes (Bar- Restorant), ndersa dy katet e tjera jane perdorur per banim ku ndodhen 5 dhoma gjumi te medha, njekohesisht dy ambjente te medha ndenje dhe kuzhinat ne secilin kat. Vila eshte nje ndertim i ri, e mobiluar dhe e paisur me te gjithe dokumetacionin e duhur ligjor, 360 M2, 10 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 5 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, bodrum, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Vila eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi per shkak te ambjenteve te bollshme dhe pozicionit buze rruge. Aktualisht e gjithe godina e dhene me qera.

Botuar më 12/04/2021
170.280,00 euro
)