Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SELVIA, RRUGA E DIBRES

prane Gjimnazit Partizani | 183 M2 | 170.000 Euro

Selvia, Rruga Dibres, prane gjimnazit “Partizani”, shitet kati i 3 dhe i 4 i nje ...

Botuar më 18/11/2020
170.000,00 euro

PRANE QENDRES TEG,

kompleksi I vilave Colombo 2 | 400 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera vile me sip. 3 kateshe, e pabanuar me pare, 400 M2, Ndertim I ri, e kompletuar dhe e mobiluar ne menyre moderne, e pajisur me sisteme ngrohje ftohje + oxhak. Vila ka edhe bahce me peme frutore + 2 vende parkimi. Preferohen te huaj

Botuar më 25/11/2020
2.500,00 euro/muaj

FRESKU

Rruga Dalip Topi | 270 M2 | 500 Euro

Jepet me qera vile me kushte bashkekohore, e mobiluar ne detaje me cdo gje qe duhet per nje jetese komode, vila perbehet nga 270 meter katrore ndertese edhe 300 meter katrore kopesht. vila eshte ideale per nje jetese sa me komode., 270 M2, 8 ambjente, totali i kateve 3, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/11/2020
500,00 euro/muaj

5 KM PA SHKUAR NE PLEPA DURRES

Rruga Ndroq-Durres | 228 M2 | 115.000 Euro

Shiten vila 2 katëshe me sipërfaqe ndërtimi 228m² dhe me sipërfaqe toke 750m². 5km pa shkuar në Plepa, Durrës nga rruga dytësore e Ndroqit.Cdo gjë e punuar me cilësi maksimale.Ka barbecue , çezëm dekorative , oborr per parkim 2-3 makina , impjante vaditjeje etj. Zonë shumë e qetë dhe e pastër, vilat jane te reja te pabanuara, te pershtatshme per biznes ose banim., 228 M2, 8 ambjente, totali i kateve 2, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re

Botuar më 25/11/2020
115.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

tek 9-kateshet | 300 M2 | 2.000 Euro

Jepet vile 3-kateshe me qera, e ndodhur tek 9-kateshet, me nje total prej 300 meter katror, ku secili kat ka 100 meter katror. Kati 1-re perbehet nga 2 dhoma, holl, tualet,depo,kuzhine, kt. 2-te 3 dhoma 1 tualet edhe verande, kt 3-te 2 dhoma 1 tualet si edhe nje papafingo. Vila mund te per doret per banim,zyra, hotel ose cdo lloj aktiviteti., 300 M2, 10 ambjente, totali i kateve 3, 3 banjo, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/11/2020
2.000,00 euro/muaj

KODRA E PRIFTIT

afer Shkolles "Mrekullia" | 233 M2 | 160.000 Euro

233 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, 5 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/11/2020
160.000,00 euro

KRRABE

4 Km larg Syrit te Cikllopit | 196 M2 | 160.000 Euro

Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 196 m2, te ndara ne tre kate. Kati i pare organizohet ne soxhorno te madhe, kuzhine me vete, si dhe nje tualet. Kati i dyte organizohet, ne holl, dy dhoma gjumi, tualet, si dhe verande 10 m2. Kati trete organizohet, holl, dhome (momentalisht studio) dhome sherbimi (momentalisht ambient i surveimit te kamerave), si dhe nje verande 26 m2., 196 M2, 10 ambjente, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Vila ka punime teper cilesore, dritaret dopioxham, grila persiane, sistem ngrohje, sistem kamerash, shpim per uje 100m thellesi i cili i jep pavaresi per ujin, etj.

Botuar më 25/11/2020
160.000,00 euro

VARRI BAMIT

prane Disko Venu, | 500 M2 | 40.000.000 Leke

Shitet shtepi private, 500 M2, ku 76m² ambiet I brendshem+papafingo, me dokumneta te rregullta.

Botuar më 25/11/2020
40.000.000 leke

DURRES

Rruga Adria | 1.300 M2 | 1.500.000 Euro

Shitet godine 6 kateshe, 1.300 M2, totali i kateve 6, 10 banjo, gjendja: e re

Botuar më 25/11/2020
1.500.000,00 euro

OKAZION, SHITET HOTEL NE ISHULL SHENGJIN!! PRANE ZONES TURISTIKE SHENGJIN,

prane restorant Peshkatarit (max.5 min nga Shengjini) | 2.200 M2 | 120.000 Euro

Shitet ndertese 3 kateshe me 8 hyrje (garsoniere), sip. kati 150m² plus toke te pashfrytezuar, 2.200 M2, Me kabine elektrike personale me kapacitet 10.000V. Ambiente bashkohore. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 25/11/2020
120.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

prane Vilave Amerikane | 420 M2 | 250.000 Euro

Shitet Vile dy kateshe e Re e bere me arkitetkt me punime shume cilesore, dritare dopioxham me grila, komplet me parket, punime murale guri, tavane druri, me cati , trualli me sip 420 m2 me lulishte e peme frutore, e rrethuar mire, parkime i mbuluar, ndertim 174 m2 me Hipoteke, ka sallon te madh per ndenje -ngrenie, 4 dhoma, 2 tualete me dritare,2 ballkone, shkalle te brendshme,orientim me diell, 420 M2, ID e Prones: 4151057

Botuar më 24/11/2020
250.000,00 euro
)