Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK REZIDENCA TURISTIKE "LALZI MARINA SEASIDE",DURRES

TEK REZIDENCA TURISTIKE "LALZI MARINA SEASIDE",Durres | 76.3 M2 | 330.000 Euro

VILE NE SHITJE NE "PORTO LALZI"!"Porto Lalzi" eshte nje kompleks turistik rezidencial i ne faze ndertimi i vendosur ne Hamallaj - Gjiri i Lalzit. Kompleksi luksoz eshte i projektuar si nje qender multifunksionale, qe do te perfshije njesite rezidenciale te organizuara ne vila dhe apartamente, nje port jahtesh dhe nje qender argetimi me bare, restorante, qender tregtare dhe aktivitete te tjera., 76.3 M2, kati 1, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, verande, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
330.000,00 euro

VILE NE SHITJE - OKLAZION!! RR. "HASAN BAKIU", TEK JORDAN MISJA,

perballe rruges qe lidhet me Bulevardin e Ri | 200 M2 | 199.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe me hipoteke, certifikate pronesie, me sip. per secilin kat 118m², .sip. trualli, 200 M2, me parkim te mbyllur, kati I i banueshem 2+1+2banjo, me shkalle te brendshme. Projektuar me Inxhinier Specialist 3 kate + papafingo. Me dokumenta te rregullta trrualli/ndertimi.

Botuar më 06/12/2022
199.000,00 euro

TIRANE, ALBANIA

Tirane | 600 M2 | 4.000 Euro

Jepet vile me qera ne zemer te Tiranes me siperfaqe 600 m2. Vila eshte 3-kateshe dhe eshte e perbere nga 13 dhoma, oborr me siperfaqe 190 m2+ podrum, 600 M2, 13 ambjente, totali i kateve 3, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 2 ballkone, bodrum, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re

Botuar më 06/12/2022
4.000,00 euro/muaj

* GJIRI I LALEZIT

Gjiri i Lalezit | 600 M2 | 590.000 Euro

Shitet Vile Individuale te Gjiri i Lalezit, Resort San Pietro.Vila ndodhet ne nje kompleks turistik rezidencial ne fazen perfundimtare te punimeve.Vila ka siperfaqe ndertimi 300 m2 dhe siperfaqe trualli 600 m2.Organizimi:Ne katin e pare:Sallon ndenje,Ambjent gatimi,1 dhome gjumi,1 tualet me dritare,Lavanderi,Verande te madhe.Ne katin e dyte:3 dhoma gjumi,2 tualete me dritare,3 ballkone., 600 M2, 3 banjo, gjendja: e re, Disponon dhe nje bodrum 96 m2 ne katin -1.Kompleksi luksoz eshte i projektuar si nje qender multifunksionale, qe do te perfshije njesite rezidenciale te organizuara ne vila.

Botuar më 06/12/2022
590.000,00 euro

* PALASE, DHERMI

Green Coast Resort | 493 M2 | 600.000 Euro

Shitet Super Vile 2 kateshe individuale ne Bregdet tek Green Coast Resort ne Palase, Dhermi.Organizimi:Apartament 3+1 me siperfaqe 151.42 m², Garazhd me siperfaqe 37.41 m², Verande me siperfaqe 9.23 m², Parcele me siperfaqe 294.87 m².Green Coast Residence eshte kompleksi me elitar ne bregdetin Shqiptar.Ofron cilesine me te larte te jeteses me nje arkitekture bashkekohore., 493 M2, gjendja: e re, Ketu mund te shijoni pamjen fantastike te bregdetit te Palases, me kodrat e gjelberuara, si edhe plazhin e bukur me guralece te bardhe.Eshte vendi ideal per te jetuar.

Botuar më 06/12/2022
600.000,00 euro

* GJIRI I LALEZIT

Rezidenca Lura 1 | 200 M2 | 1.700 Euro

Jepet Vile me Qira te Rezidenca Lura 1, Gjiri i Lalezit.Eshte e perbere nga 2 kate.Ne katin e pare eshte salloni dhe kuzhina e gatimit e vecuar. Ne katin e dyte jane 3 dhoma gjumi te cilat jane me tualete dhe jane te ndara ne 2 dhoma gjumi me krevat dopio dhe nje dhome gjumi me krevat tek. Vila ndodhet ne vije te pare me pamje nga deti. Ka shume investim., 200 M2, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen:0692031230

Botuar më 06/12/2022
1.700,00 euro

* TEG

Rezidenca Garden Villas | 335 M2 | 2.000 Euro

Vile Luksoze 3 kate me Qira te Rezidenca Garden Villas prane TEG.Organizimi: Ne katin e pare ndodhet salloni me hapesira teper te bollshme si dhe me dritare te medha qe i japin ndricim natyral gjate gjithe dites ,e pajisuar gjithashtu me oxhak si dhe kuzhinen e gatimit te vecuar dhe kompletuar me elektroshtepiaket e nevojshme ,garderobe, si dhe nje tualet.Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi,2 tualete, 335 M2, Kati i trete perbehet nga 1 dhome gjumi e pajisur me garderobe ,tualeti me dritare si dhe nje depo funksionale.Ne katin 0 ndodhet nje garazh me mundesi parkimi per dy makina.

Botuar më 06/12/2022
2.000,00 euro

VILE NE SHITJE-TIRANE

Rruga Haxhi Hysen Dalliu | 668 M2 | 1 Euro

Ambjenti i jashtëm i katit të parë ka 2 garazhde, oborr dhe pishinë, ndërsa ambjenti i brendshëm është i organizuar në sallon në formë mozaiku, ambjenti i ndenjes me oxhak, ashensor, sallë të vecantë ngrënie, tualet i madh, në pjesën anësore ndodhet soxhorno+ambjenti i gatimit të ndarë, dhomë me tualet., 668 M2

Botuar më 06/12/2022
1,00 euro

RRUGA JORDAN MISJA

RRUGA JORDAN MISJA | 98 M2 | 30.000 Leke

JEPET KATI 2 VILE PRIVATE ME QERA~2+1+2 BALLKON~BOSH I PA MOBILUAR~98 M2~ KATI 2~ NJE TUALET~ TE RRUGA JORDAN MISJA~ PRAN BURGUT~ CMIMI 30.000 LEKEKONTAKTONI 0676722221N200, 98 M2, 2 banjo

Botuar më 06/12/2022
30.000 leke

* RRUGA E ELBASANIT

Prane vilave Amerikane | 180 M2 | 1.000 Euro

Jepet me Qira kati i pare i nje vile te Rruga e Elbasanit, prane Vilave Amerikane.Vila eshte e sapo investuar dhe e pabanuar me pare. Punimet ne vile jane teper cilesore ku vlen te permendet:kondicioner me sistem chiller i shperndare ne te gjitha dhomat,parket druri i markave me te mira ne treg,sistem sigurie me kamera,tavane te varura me gipse dhe drita LED,hidrosanitare te reja., 180 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, verande, oborr, gjendja: e re, Vila ka oborr dhe vendparkim personal.Ne cmim perfshihen edhe 15% te taksave.Lokacioni eshte perfekt per nje jete te qete larg zhurmave dhe me ajer te paster.

Botuar më 06/12/2022
1.000,00 euro
)