Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FIER

lagja Afrimi i ri | 700 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi dy kateshe, 700 M2, 2 banjo, 1 ballkon, kati I bodrum, kati II, 4 dhoma, korridor, oborr, me hipoteke, garazhd. Shitet ose kembehet me ap. ne Tirane

Botuar më 19/07/2019
5.000.000 leke

JEPET ME QERA VILE PER BIZNES PRIVAT! NGJITUR ME LOKAL XIBRAKUN,

ne zone shume te mire | 387 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera vile 4 kateshe per shoqata, rezidence ose biznes sherbimi, 1 kat bosh, 3 kate te mobiluar, sip. totale, 387 M2, ambiente bashkohore, Jepet komplet

Botuar më 19/07/2019
1.000,00 euro

FIER

lagjia Afrimi i Ri | 240 M2 | 135.000 Euro

Shitet shtepi private 2 kateshe, 240 M2, me sip toke 600m². Me dokumenta te rregullta

Botuar më 18/07/2019
135.000,00 euro

GOLEM DURRES

Shitet ose jepet me qera | 252 M2 | 270.000 Euro

Shtepia, podrum, me tre faze energji, kati i pare garsionere ne gjendje pune, kati i dyte betone. Sip totale, 252 M2, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, gjendja: shume e mire, 700m nga deti, 300m nga qendra, pus privat dhe uje nga shteti, grop septike dhe kanalizime. Me dokumenta te rregullta, certifikat pronesie dhe e legalizuar

Botuar më 18/07/2019
270.000,00 euro

RR. "KAVAJES"

Vaqarr | 1.000 M2 | 120.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe 2+1, 1.000 M2, i mobiluar, gjendja: e re, Me hipoteke

Botuar më 18/07/2019
120.000,00 euro

RR. “FERID XHAJKO”,

prane Restorant Durresit, | 55 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, kati II i nje vile tre kateshe,, 55 M2, i kompletuar

Botuar më 18/07/2019
23.000 leke

RRUGA POGRADEC-KORC

Km 1 | 300 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile, 300 M2, 4 ambjente, totali i kateve 3, 4 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, me hipoteke, kati I funksionon si Bar Restorant, i dyti pajisur per hotel, i treti per banim + garazh 35m²

Botuar më 18/07/2019
150.000,00 euro

RR. ANDREA KUSHI

Laprake | 330 M2 | 220.000 Euro

Shitet shtepi private 2kateshe, 330 M2, me hipoteke

Botuar më 18/07/2019
220.000,00 euro

RR. “KASTRIOTI”

prane Casa Italias, | 300 M2 | 300.000 Euro

Shitet vile dy kateshe, sip.totale, 300 M2, sip.ndertimi 135m² secili kate, hipoteke te rregullt, e mobiluar. Ngjitur me vilen ndodhet repart pune, 108m², e legalizuar e paguar per hipoteke.

Botuar më 18/07/2019
300.000,00 euro

DAJT

PRISK | 160 M2 | 325.000 Euro

Shitet vile me dokumenta 2 kateshe, 160 M2, vendparkim, 2110 m oborr

Botuar më 18/07/2019
325.000,00 euro