Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E DURRESIT

Rruga e Durresit | 100 M2 | 900 Euro

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, 100 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MRE-30161

Botuar më 23/02/2024
900,00 euro

RRUGA TODI SHKURTI

Rruga Todi Shkurti | 140 M2 | 450 Euro

Agjencia Morina jep me qira Shtepi Private 3+1+2WC+BLK,, 140 M2, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, MRE-20979

Botuar më 23/02/2024
450,00 euro/muaj

DON BOSKO

Don Bosko | 240 M2 | 270.000 Euro

Agjencia Imobiliare MORINA shet nje vile 2 kateshe, 240 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, bosh, MRE-31644

Botuar më 23/02/2024
270.000,00 euro

KAMEZ

Rruga Xhorxh W. Bush | 300 M2 | 700 Euro

Agjencia Morina jep me qira Vile 2 kateshe, 300 M2, 7 ambjente, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MRE-21874

Botuar më 23/02/2024
700,00 euro/muaj

SPITALI AMERIKAN 3

Rruga Bego Hoxha | 197 M2 | 250.000 Euro

Agjensia Morina shet Vile private 3 kateshe,, 197 M2, kati 3, 6 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 7 dhoma gjumi, verande, oborr, i mobiluar, MRE-24973

Botuar më 23/02/2024
250.000,00 euro

UNIVERS CITY

Rrugas Princ Vidi | 180 M2 | 90.000 Euro

Agjensia Morina shet Vile private 3 kateshe, 180 M2, kati 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 6 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, MRE-24985

Botuar më 23/02/2024
90.000,00 euro

KODRA E DIELLIT 2

Rezidenca Kodra e Diellit 2 | 120 M2 | 850 Euro

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Duplex 2 Kate, 120 M2, kati 1, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MRE-24360

Botuar më 23/02/2024
850,00 euro/muaj

SPITALI AMERIKAN 3

Rruga Bego Hoxha | 197 M2 | 250.000 Euro

Agjensia Morina shet Vile private 3 kateshe,, 197 M2, kati 3, 6 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 7 dhoma gjumi, verande, oborr, i mobiluar, MRE-24973

Botuar më 23/02/2024
250.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Kodra e Diellit Selite | 125 M2 | 550 Euro

Agjencia Morina jep me qera vile 2 kateshe ,Kodra e Diellit,Selite, 125 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MRE-23903

Botuar më 23/02/2024
550,00 euro/muaj

JEPET ME QERA VILE 3-KATESHE TE LONG HILL RESIDENCE

Long Hill Residence | 519 M2 | 2.300 Euro

Vila ka siperfaqe 219 m2 ndertim dhe rreth 300 m2 siperfaqe oborri te gjelberuar.Totalisht i investuar me parket industrial, dritare te hermetizuara dopio xham, sistem kapot dhe sistem chiller i markes Daikin.Rezidenca ndodhet ne zone mjaft te qete, larg zhurmave dhe smogut. Ofron hapesira rekreative per banoret, sherbim dhe siguri maksimale.Dy poste parkimi te perfshira, 519 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, verande, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, 2300 euro/muaji perfshire taksat

Botuar më 23/02/2024
2.300,00 euro/muaj
)