Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KM 2 AUTOSTRADA TIRANE DURRES, PERBALLE DELTA HOME, PRANE VODAFONIT, BUZE RRUGES KRYESORE DYTESORE,

me nje pozicionim shume te mire biznesi me avantazhe shume te medha per reklamim e biznesit, | 1.000 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera vile 2 kateshe, sip.ndertimi:jepet me qera vile 2 kateshe, sip.ndertimi...

Botuar më 14/08/2018
1.500,00 euro/muaj

KODER KAMEZ

KAMEZ | 250 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile 3-kateshe, 250 M2, 3 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, dyer dhe shkalle me vete, uje e drita 24h, uje linje dhe pus, garazh, oborr me sip.200m2, mundesi parkimi per 2 makina, shitet per arsye emigrimi jashte per tu bashkuar me femijet

Botuar më 21/08/2018
150.000,00 euro

MBRAPA AMBASADES GJERMANE,

Rr. "NAIM FRASHERI", | 140 M2 | 2.300 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, secili kat me sip, 140 M2, 3 banjo, verande, 2 ballkone ne çdo kat, me vendparkim per 5 makina, oborr para dhe mbrapa. I pershtatshem per banim ose per biznese te ndryshme si: fondacion, zyra, kopesht, call center, etj.

Botuar më 21/08/2018
2.300,00 euro

DURRES LAGJIA 17,

mbrapa ujesjellesit | 73 M2 | 120.000 Euro

Shitet shtepi 2-kateshe, sip. kati, 73 M2, 3+1, me oborr, e rrethuar, ndertim i ri, kushte bashkohore, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 20/08/2018
120.000,00 euro

LINZE,

ne qender | 100 M2 | 58.000 Euro

Shitet shtepi private + toke 970m²,, 100 M2, 8 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e mire, çertifikate pronesie. Peme te ndryshme frutore. Uje dhe drita 24h, ose kembehet me ap. ne Tirane te Re,

Botuar më 20/08/2018
58.000,00 euro

NE MISTO MAME

perballe kompanise Plus | 56 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera shtepi private , 1+1, 56 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/08/2018
18.000 leke

RRUGA KUVAJTIT

TE PALLATI BRIGADAVE, | 28 M2 | 6.000 Leke

Jepet per ndarje qeraje 1 dhome me dy krevate, 28 M2, 2 banjo, e kompletuar dhe e rregulluar. Vetem per meshkuj

Botuar më 20/08/2018
6.000 leke/person

PRANE RRUGES SE VALIASIT

tek kthesa e "Shpresa Al" | 144 M2 | 68.000 Euro

Shitet vila 2-kateshe, kati I i rregulluar dhe i kompletuar, kati II i parregulluar. Toka me Hipoteke. Jepet dhe me qera ose nderrohet me hyrje apartamenti, 144 M2, 2 ambjente, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/08/2018
68.000,00 euro

RR. SHABAN BARDHOSHI

Kombinat | 87 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet shtepi private, 87 M2, + 150m² + nje dyqan i vogel 18m², me dokumenta te rregullta

Botuar më 20/08/2018
6.500.000 leke

TEK KODRA E PRIFTIT

ne zonen e shkolles Mrekullia | 330 M2 | 150.000 Euro

Shitet Vile 3 kateshe, 330 M2, kati 3, totali i kateve 3, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, sip ndertimi, 320m², bosh, kati 3 ne proces legalizimi, 2 katet e tjera me hipoteke

Botuar më 20/08/2018
150.000,00 euro

PLAZH DURRES

Rrota e Kuqe | 650 M2 | 300.000 Euro

Shitet ose nderrohet vile 4-Kateshe, 650 M2, 15 ambjente, totali i kateve 4, 11 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 15 dhoma gjumi, 8 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/08/2018
300.000,00 euro