Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PEZE

5 min pa arritur te parku i pezes | 1.100 M2 | 115000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Peze, 5 min pa arritur te parku i pezes, 1.100 M2, 115.000 euro
Përshkrim

Vile me 2 kate 232 m ndertim dhe 1100 m truall me hipoteke, 1.100 M2

115.000,00 euro

Botuar më 15/08/2019

Telefon
Email