Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GOLEM, NE FSHAT TURISTIK,

buze detit | 800 M2 | 200.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, sip. ndertimi 210m², me 2 hyrje, sip. totale, 800 M2, me kopesht, peme, e rrethuar, ambient i survejuar me roje. Me hipoteke. Shitet ose kembehet me hyrje ne periferi te Tiranes.

Botuar më 28/01/2020
200.000,00 euro

RR. DUM ALLA

tek Xhamlliku | 100 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile, 100 M2, 3 ambjente, 1 banjo, gjendja: e mire, 70m² ndertim dhe 30m² oborr, 3-kate. Me tapi,

Botuar më 28/01/2020
100.000,00 euro

BABRRU

prane fushes se druve | 140 M2 | 85.000 Euro

Shitet vile dy kateshe karabina, me projekt grek, secili kate rreth, 140 M2, me toke perpara 650m. Dokumentat e viles ne proces legalizimi dhe toka me hipoteke te rregullt

Botuar më 27/01/2020
85.000,00 euro

KOMBINAT,

prane Misto Mames | 500 M2 | 600.000 Euro

Shitet vile 5 kateshe, sip. totale, 500 M2, e rregulluar, veshur me termoizolim, dokumenta te rregullta.

Botuar më 27/01/2020
600.000,00 euro

RR TODI SHKURTI

siper Tregut Elektrik | 270 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera vila, 270 M2, 3 ambjente, totali i kateve 3, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 4 ballkone, tarrace, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/01/2020
1.500,00 euro/muaj

RRUGA:VEHBI HOXHA

VILAT AMERIKANE | 250 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 250 M2, totali i kateve 2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/01/2020
250.000,00 euro

PRANE SELISE SE BEKTASHINJVE,

BUZE RRUGE KRYESORE | 500 M2 | 270.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe + 1 kat garazhd , me sip. toke, 500 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, sip. ndertimi 600m²

Botuar më 27/01/2020
270.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

prane shkolles "Faik Konica" | 90 M2 | 350.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip. per secilin kat, 90 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, Aktualisht me qera 900 Euro. me hipoteke

Botuar më 27/01/2020
350.000,00 euro

RRUGA NAIM FRASHERI

TEK AMBASADA GREKE | 150 M2 | 450.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, 150 M2, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, punime cilesore, me hipoteke

Botuar më 27/01/2020
450.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

PERBALLE BLLOKUT TE AMBASADAVE | 110 M2 | 900 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, secili kat me sip., 110 M2, bosh, gjendja: shume e mire, 4 dhoma per secilin kat, me oborr, me punime te reja

Botuar më 27/01/2020
900,00 euro
)