Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SELVIA, RRUGA E DIBRES

prane Gjimnazit Partizani | 183 M2 | 170.000 Euro

Selvia, Rruga Dibres, prane gjimnazit “Partizani”, shitet kati i 3 dhe i 4 i nje ...

Botuar më 18/11/2020
170.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

prane Vilave Amerikane | 420 M2 | 250.000 Euro

Shitet Vile dy kateshe e Re e bere me arkitetkt me punime shume cilesore, dritare dopioxham me grila, komplet me parket, punime murale guri, tavane druri, me cati , trualli me sip 420 m2 me lulishte e peme frutore, e rrethuar mire, parkime i mbuluar, ndertim 174 m2 me Hipoteke, ka sallon te madh per ndenje -ngrenie, 4 dhoma, 2 tualete me dritare,2 ballkone, shkalle te brendshme,orientim me diell, 420 M2, ID e Prones: 4151057

Botuar më 24/11/2020
250.000,00 euro

RRUGA FERIT XHAJKO

prane Medreses | 250 M2 | 239.000 Euro

Shitet Vile 3 Kateshe e Re viti 2004 me sip. ndertimi 250 m2 me Hipoteke dhe truall 86 m2. Punime te jashtme dhe te brendshme shume cilesore, orientim me diell, ne katin perdhe ka dyqan dhe garazh me cepen, kuzhine per gatim ngrenie dhe ndenje, ne te tre katet ka nga nje tualet me dritare, kati pare banim ka Ap 3+1, kati 2 ka 1 dhome gjumi dhe sallon pritje me oxhak funksional., 250 M2, ID e Prones: 4151049

Botuar më 24/11/2020
239.000,00 euro

TEG

Rruga e Vilave | 700 M2 | 2.500 Euro

Prane TEG-ut, ne nje prej rezidencave me prestigjoze, ne te cilen ofrohet siguri dhe qetesi maksimale, jepet me qera vile 3 kateshe me siperfaqe 300 m2 ndertim dhe 400 m2 lulishte rreth saj. Vila eshte e organizuar nga soxhorno, 2 kuzhina, 4 dhoma gjumi, 4 tualete, e sapo mobiluar ne menyre bashkekohore, me sistem chiller, parket.Jepet me qera 2 500 euro ne muaj., 700 M2, 4 banjo, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/11/2020
2.500,00 euro/muaj

ALI DEMI

Rruga Pasho Hysa, prane ish Pularise | 500 M2 | 300.000 Euro

Ali Demi, Rruga “Pasho Hysa”, prane ish-Pularise, shitet Vile 2-Kateshe, me projekt per 3 kate, i mobiluar, siperfaqe totale 500 m2 me Hipoteke.Kati i 1, perbehet nga 3 dhoma gjumi, kuzhine, sallon ndenje, banjo.Kati i 2, perbehet nga 4 dhoma gjumi, kuzhine, sallon ndenje, 2 banjo.Vila ka dhe nje siperfaqe te madhe oborri, ballkone, kondicioner, verande, vendparkimi, uje dhe drita 24h., 500 M2, 3 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, Çmimi i shitjes 300.000 euro i diskutueshem.

Botuar më 24/11/2020
300.000,00 euro

NDROQ

Ndroq | 100 M2 | 85.000 Euro

SUPER OKAZION! Shitet shtepi private dy kateshe ne Ndroq. Shtepia shitet me 3500m2 toke. Me certifikate pronesie., 100 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, verande, oborr, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/11/2020
85.000,00 euro

SHKOZE

Rruga Ali Shefqeti | 360 M2 | 1.300 Euro

Rruga Ali Shefqeti, prane rrethrrotullimit te ri te Shkozes, jepet me qera Vile 3-Kateshe, siperfaqe totale 360 m2, e gjitha ose e ndare me kate.Kati i 1 i pershtatshem per biznes, kryesisht Magazine, bosh, siperfaqe 80 m2. Jepet me qera 400 euro ne muaj.Kati i 2, bosh, siperfaqe 140 m2, 2 banjo, 2 ballkone, korridor, i shtruar i gjithi me parket. Jepet me qera 300 euro ne muaj., 360 M2, 3 banjo, 4 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire, Kati i 3, i mobiluar me kushte bashkekohore, siperfaqe 140 m2. I perbere nga sallon i bollshem + ambient gatimi dhe ngrenieje, 2 dhoma gjumi te shtruara me parket

Botuar më 24/11/2020
1.300,00 euro/muaj

PRAN TEG-UT

Pran TEG-ut | 700 M2 | 2.500 Euro

Pran TEG-ut, ne nje prej rezidencave me prestigjoze, ne te cilen ofrohet siguri dhe qetesi maksimale, jepet me qera vile 3 kateshe me siperfaqe 300 m2 vila dhe 400 m2 lulishte rreth saj. Vila eshte e organizuar nga soxhorno, 2 kuzhina, 4 dhoma gjumi, 4 tualete, e sapo mobiluar ne menyre moderne, me sistem chiller, parket., 700 M2, 4 banjo

Botuar më 24/11/2020
2.500,00 euro

BLLOKU I VILAVE SELITE

Rruga Rexhep Jella | 100 M2 | 35.000 Leke

Blloku i Vilave Selite, Rruga Rexhep Jella, jepet me qera 2+1 ne nje Vile 3-Kateshe, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 100 m2, kati i 2. Hyrja organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje sebashku me kuzhinen, tualet me dritare, ballkon, verande, oborr, vendparkimi.Jepet me qera 35.000 Lek ne muaj., 100 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 24/11/2020
35.000 leke/muaj

TEG, SECRET GARDEN RESIDENCE

Njesia Administrative Farke | 400 M2 | 460.000 Euro

TEG, Secret Garden Residence, shitet Vile 4 Kateshe, bosh, e pa banuar me pare, siperfaqe e brendshme 300 m2, oborr personal, gjelberim, qetesi, vend parkimi per 2 makina. Vila organizohet nga :Bodrumi, i cili mund te perdoret si kantine, palester, ambjent pune……Kati i pare : Salloni i ndenjes, mundesi per vendosje oxhaku, kuzhine me vehte, tualet, depo.Kati i dyte : 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 400 M2, 4 banjo, 4 dhoma gjumi, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: shume e mire, me dritare, ballkon.Kati i trete : dhome gjumi matrimoniale, tualet me dritare, verande me pamje fantastike.Cmimi i shitjes 460000 euro.

Botuar më 24/11/2020
460.000,00 euro

VILE LUKSOZE NE ROLLING HILLS

Rolling Hills | 1.000 M2 | 5.000 Euro

Jepet me qera vile luksoze ,Per informacione kontaktoni., 1.000 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/11/2020
5.000,00 euro/muaj
)