Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

YZBERISHT

Tek Reparti 1105 | 100 M2 | 92.000 Euro

Shitet shtepi private, 100 M2, 4 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me dokumenta, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 19/08/2019
92.000,00 euro

LAGJA 13, PLAZH

Durres | 150 M2 | 120.000 Euro

Shitet shtepia 2 kateshe , sip per cdo kat, 150 M2, garazh, ballkone te medha, shkalle te brendeshme dhe te jashtme . Toka 750 m² ( ndertim + oborr)

Botuar më 19/08/2019
120.000,00 euro

MAMINAS

rruga Shilore | 400 M2 | 130.000 Euro

Shitet shtepi Private 3 kateshe, me sip ndertimi, 400 M2, me sip trualli 500m². Me certifikate pronesie

Botuar më 19/08/2019
130.000,00 euro

RR. 4 DESHMORET

prane Gjimnazit Partizani | 540 M2 | 450.000 Euro

Shitet Vile 3 kateshe, 540 M2, kati I dyqan 105m². 2 katet e tjera shtepi banimi. Me oborr. Me hipoteke

Botuar më 19/08/2019
450.000,00 euro

YZBERISHT

ne koder | 100 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet shtepi private, sip. ndertimi, 100 M2, sip. toke 100m², prespektive per kat te dyte, me hipoteke

Botuar më 19/08/2019
6.500.000 leke

BERZHITE

Prane restorant Palma Nova | 2.500 M2 | 1.500 Euro

Shitet vile 5 kateshe, 5 dhoma, 5 banjo, 2 soxhorno, dhome gatimi, lavanteri, 2500 m² toke e rrethuar me kangjella, gjelberim dhe peme frutore te ndryshme, me certifikate te rregullt. Kati i nendheshem i banueshem, me ngrohje qendrore, depozita uji, gjenerator silencioz. Sip. ndertimi 350 m²., 2.500 M2, salle ngrenie, Garazh per 2 makina, pishine, e kompletuar me gjithcka bashkekohore. Oxhak funksional e shume lehtesira te tjera. Ne cmim perfshihen edhe taksat.

Botuar më 19/08/2019
1.500,00 euro

BERZHITE

prane Palma Nova | 2.500 M2 | 400.000 Euro

Shitet vile 5 kateshe, 5 dhoma, 5 banjo, 2 soxhorno, dhome gatimi, lavanteri, 2500 m² toke e rrethuar me kangjella, gjelberim dhe peme frutore te ndryshme, me certifikate te rregullt. Kati i nendheshem i banueshem, me ngrohje qendrore, depozita uji, gjenerator silencioz. Sip. ndertimi 350 m²., 2.500 M2, Garazh per 2 makina, pishine, e kompletuar me gjithcka bashkekohore. Oxhak funksional e shume lehtesira te tjera. Ne cmim perfshihen edhe taksat.

Botuar më 19/08/2019
400.000,00 euro

DURRES

buze rruges kryesore, ne hyrje te qytetit | 1.300 M2 | 1.500.000 Euro

Shitet vile, 1.300 M2, totali i kateve 6, 10 banjo, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per hotel etj

Botuar më 18/08/2019
1.500.000,00 euro

VISHJE

3 km nga Qendra Tregetare TEG | 322 M2 | 365.000 Euro

Shitet vile, 322 M2, totali i kateve 2, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e re, Punime bashkekohore. Siperfaqe truallit 800m². Aktualisht ne fazen e suvatimeve te brendshme. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 18/08/2019
365.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

prane eco market | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera kati i pare i nje shtepie 2 kateshe, 100 M2, aktiviteti eshte i ngritur per cerdhe ose per kopesht

Botuar më 17/08/2019
40.000 leke/muaj