Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!!! RR. RIZA CEROVA

midis shkolles 4 Deshmoret dhe farmacise 10 | 348 M2 | 417600 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Okazion!!! Rr. Riza cerova, midis shkolles 4 Deshmoret dhe farmacise 10, 348 M2, 417.600 euro i diskutueshem
Përshkrim

Shiten 2 shtepi private + truall me sip. totale, 348 M2, njera 192m², ne te cile eshte e nderuar nje shtepi me 100m² dhe tjetra 156² e cila perseri ka te ndertuar 100m² shtepi. Me certifikate pronesie, me hipoteke

1.200,00 euro/m²

Botuar më 04/11/2019

Telefon
)