Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!!! LAPRAKE, 500M NGA CASA ITALIA,

perballe kompleksit Malajzianit, prane kopeshtit te femijeve | 505 M2 | 250000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
OKAZION!!! Laprake, 500m nga Casa Italia,, perballe kompleksit Malajzianit, prane kopeshtit te femijeve, 505 M2, 250.000 euro
Përshkrim

Shitet vile 2 kateshe,sip ndertimi, kati I, 167m² dhe kati II 198m². Ndertim i ri bashkekohor, projekt per 4 kate. Kati II ka sallon, kuzhine te madhe me minibar dhe oxhak, 3 dhoma gjumi, 2 manjo, korridor, ballkone ne te gjitha dhomat, verande e madhe perpara, instalime ngrohje, plus trrualli me si, 505 M2, Kati i pare ka dy garazhe, pjesa tjeter bosh. Shtepia kufizohet me rrugen dhe kati I dhe oborri perpara mund te shfrytezohet per aktivitet tregtar

250.000,00 euro

Botuar më 14/06/2019

Telefon