Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMEZ

Rruga Vjena | 400 M2 | 260.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, secici kate me hyrje me vehte, sip. totale, 400 M2, kati I dhe II 2+1+sallon+banjo e madhe, kati III, 2 dhoma+holl i madh+banjo, E kompletuar totalisht, me garazh 24m², me hipoteke te rregullt. Parkim per 9 makina. Cmimi okazion

Botuar më 15/11/2019
260.000,00 euro

RR. ELBASANIT

Vilat amerikane | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera kati 2 i nje vile, 100 M2, vendparkim, i mobiluar, bashkohore, preferohen te huaj

Botuar më 14/11/2019
300,00 euro

RR. RAPO HEKALI

tek "Eleonora" | 130 M2 | 430 Euro

Jepet me qera ap 2+1 kati i katert i nje vile., 130 M2, 1 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, me dy vende parkimi. Banese e re. Kontaktoni ne What"s Up.

Botuar më 14/11/2019
430,00 euro/muaj

VAQARR,

prane burgut | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet vile, 160 M2, Kollona te gatshme per kat te III-te, sip. oborri+bahçe 300m², drita, uje 24/h. Mund te jepet dhe me qera, 10.000 leke secili kat, e legalizuar

Botuar më 14/11/2019
8.000.000 leke

RR. KAVAJES,

tek ish Uzina, sot Policia Bashkiake | 410 M2 | 465.000 Euro

Shitet shtepi 3 - kateshe, 410 M2, Kati i pare 4 m i larte i cili aktualisht sherben si servis automjetesh. Dy katet e tjera jane dubleks dhe sherbejne per banim, ndertim i ri, me shkalle me vehte nga jashte

Botuar më 14/11/2019
465.000,00 euro

KOMBINAT

Rr. "Shaban Bardhoshi" | 100 M2 | 65.000 Euro

Shitet vile nje kateshe 2+1+sallon+banjo, 100 M2, oborr 130m², i rrethuar me avlli, me suvatim grafiate, porte hekuri, plus oborr mbrapa shtepise 150m², me pus thellesia 33m. Me hipoteke te rregullt.

Botuar më 14/11/2019
65.000,00 euro

BRRYLI

Prane maternitetit | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera vila 2 kateshe ne zonen e brrylit e ndodhur ne zonen e maternitetit, vile 2 kateshe kati i pare garazhd, kati 2 apartament 2+1, 100 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/11/2019
40.000 leke/muaj

OKAZION!! GOLEM, PERBRI VILES KAPITEN,

mbrapa hotel Malvina, S | 270 M2 | 164.500 Euro

Shitet vile 3-kateshe, sip. per secilin kat 90m², kati I me verand hyrje me vehte, kati II dhe III me ballkon dhe hyrje me vehte secila, sip. totale, 270 M2, me oborr, vend parkimi i mbuluar , çertifikate pronesie toke dhe ndertimi, me rivleresim

Botuar më 14/11/2019
164.500,00 euro

RRUGA E SARACEVE

tek Pazari i Ri | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 90 M2, 1 ambjent, oborr, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/11/2019
25.000 leke/muaj

RR. "TRE VELLEZERIT KONTI"

(Rr. Elbasanit), | 1.000 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera vile 2 kateshe, sip.totale, 1.000 M2, e mbjelle me peme frutore, kati I dhe i II, 2+1+banjo+ballkon, bodrumi me 4 ambente te pershtatshme per cdo loj biznesi. Te interesuarit te kontaktojne ne viber ose whatsapp

Botuar më 14/11/2019
60.000 leke
)