Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

GOLEM, ISH KAMPI RINIA,

shitet vile III kateshe | 100 M2 | 174900 Euro
Përshkrim

Kati I me verand hyrje me vehte, kati II dhe III me ballkon dhe hyrje me vehte, secili kate, 100 M2, me oborr, vend parkimi per makine, e kompletuar totalisht, çertifikat pronesie toke dhe ndertimi, me rivleresim

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, Vila
GOLEM, ISH KAMPI RINIA,, shitet vile III kateshe, 100 M2, 174.900 euro i diskutueshem
179.900,00 euro

Botuar më 17/05/2018

Telefon