Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

GOLEM, DURRES

vetem 180 m nga deti dhe 40 km nga aeroporti | 400 M2 | 25 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Vila
Golem, Durres, vetem 180 m nga deti dhe 40 km nga aeroporti, 400 M2, 25 euro
Përshkrim

Jepet me qera vila LIDSON, ndertim dhe arredim luksoz, 400m² sip. ndertimi dhe 500 m² sip. oborri. Mobilim i personalizuar, air condition Fancoil System, Panele diellore per ujin, parkim per 3 makina, pishine 9x4.5, 1 verande + 1 tarrace. 5 dhoma gjumi, 6 banja, 2 sallone, 2 kuzhina, 2 depo., 400 M2, Kushte te shkelqyera akomodimi! Jepet per 10 persona.

25,00 euro/person

Botuar më 21/09/2019

Telefon