Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

QERET

plaxhe | 300 M2 | 250.000 Euro

Vile me sip trualli 300m2 dhe sip ndertimi 300m2 i mobiluae me hipotek.vije e dyte nd...

Botuar më 03/08/2020
250.000,00 euro

DURRES

Rruga Adria | 1.300 M2 | 1.500.000 Euro

Shitet godine 6 kateshe buze kryesore, 1.300 M2, totali i kateve 6, 10 banjo, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/08/2020
1.500.000,00 euro

21 DHJETORI, PRANE SHKOLLES SABAHUDIN GABRANI

21 Dhjetori, prane shkolles Sabahudin Gabrani | 45 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Shtepi private 2+1 , e mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, me siperfaqe 45 m², kuzhine si me vete, tualet, oborr , orientim me diell., 45 M2, Property ID : ID 4251113 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/08/2020
350,00 euro

DURRES PRANE KOLEGJIT ENEIDA

Durres prane Kolegjit Eneida | 130 M2 | 95.000 Euro

Ne Durres prane Kolegjit Eneida SHITET shtepi 1 kateshe me oborr dhe bace me siperfaqe trualli 390 m2 dhe siperfaqe ndertimi 130 m2. Shtepia perbehet nga korridori, 3 dhoma gjumi, ambient gatim ngrenie ndenje, tualet me dritare, verande, vend parkimi dhe bace. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 95.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 130 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 07/08/2020
95.000,00 euro

SHITET VILE 2 KATE NE DURRES PLAZH HAMALLAJ

Plazh Hamallaj Durres | 170 M2 | 360.000 Euro

Ne Hamallaj te Durresit ne Kompleks Rezidencial Turistik prane plazhit, SHITET Vile individuale 2 Kate me sip ndertimi 170 m2 dhe sip trualli 560 m2.Perbehet nga Kati i 1 me 80 m2 ambjent gatim ngrenie ndenje, 1 dh.gjumi, 1 tualet me dritare dhe Kati 2 me 90 m2 ,3 dh.gjumi, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone.E mobiluar me Certifikate Pronesie.INFO.Cel. 0684109062,E-mail. onlineprona@gmail.com., 170 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/08/2020
360.000,00 euro

METOQ SARANDE

Metoq Sarande | 100 M2 | 50.000 Euro

Ne Sarande ne Metoq 5 minuta larg detit SHITET shtepi 1 kat me siperfaqe 100 m2 dhe sip trualli 300 m2. Shtepia perbehet nga 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe ambjenti i gatim ngrenie ndenie. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 50.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 100 M2, 3 ambjente, totali i kateve 1, 3 banjo, 3 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/08/2020
50.000,00 euro

SHESHI AVNI RUSTEMI

Sheshi Avni Rustemi | 320 M2 | 650.000 Euro

Ne Tirane prane Pazarit te Ri SHITET shtepi private me sip ndertimi 320 m2 dhe siperfaqe trualli 544 m2.Kati perdhe me sip 180 m2 i ngritur me 5 shkalle korridori,ambjenti i pritjes, 5 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone dhe nga bodrumi gjysem i ngritur nga toka me sip 140 m2 nga korridori, 4 dhoma gjumi dhe 1 tualet.Cmimi 650.000 euro KONTAKT Cel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 320 M2, 15 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 9 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 07/08/2020
650.000,00 euro

KINOSTUDIO TIRANE

KINOSTUDIO | 195 M2 | 150.000 Euro

Ne Tirane ne Kinostudio SHITET vile 2 kat me trualli 300 m2 dhe sip ndertimi 195 m2. Secili kat i viles eshte 98 m2 dhe perbehet nga ap me verande, korridor, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenje dhe tualet me dritare.Vila ka 2 vende parkimi si dhe oborr te gjelberuar. Ndertimi eshte cilesor shitet e mobiluar dhe Disponon CERTIFIKATE PRONESIE. INFO 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 195 M2, 8 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/08/2020
150.000,00 euro

QERRET

Qerret | 480 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile ne Qerret 3-kateshe.Kati i pare sallon, kuzhine, verande,tualet.Kati i dyte 3 dhoma gjumi,3 tualete,verande.Kati i trete 3 dhoma gjumi,2 tualete dhe verande.Sip. ndertimi 387m2.Sip. trualli, 480 M2, totali i kateve 3, 6 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 6 dhoma gjumi, 4 ballkone, verande, me certifikate pronesie.

Botuar më 07/08/2020
180.000,00 euro

QERRET

Qerret | 300 M2 | 250.000 Euro

Vile ne shitje me sip ndertimi 381m2.Vila eshte ne nje bllok vilash shume afer detit dhe eshte 3 kate me nje organizim perfekt.Eshte e investuar dhe e mirembajtur.Sip.e turallit, 300 M2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me certifikate pronesie.

Botuar më 07/08/2020
250.000,00 euro

SHKOZE,

shitet | 208 M2 | 210.000 Euro

Shtepi 3 kateshe + papafingo, sip. ndertimi 230m², sip. trualli, 208 M2, e paperfunduar. Me hipoteke.

Botuar më 07/08/2020
210.000,00 euro
)