Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE RRUGEN "MIHAL GRAMENO"

siper ish Tregut Elektrik, drejtimi i Depos se Ujit | 900 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera vile 4 kateshe, e rinovuar sipas standarteve europiane. Pamje e mrekull...

Botuar më 24/09/2020
1.500,00 euro/muaj

FIER

lagja Afrimi i ri | 700 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi dy kateshe, 700 M2, 2 banjo, 1 ballkon, kati I bodrum, kati II, 4 dhoma, korridor, oborr, me hipoteke, garazhd. Shitet ose kembehet me ap. ne Tirane

Botuar më 26/09/2020
5.000.000 leke

RRUGA TEOFIK SKILJA ,NE PLAZHIN E DURRESIT

stacioni i dyte i autobusit plepa-durres | 410 M2 | 315.000 Euro

Shitet Hoteli,Ndertim cilesor, pa asnje pasoje nga termetet e fundit, 440 m2 ndertim, trruall 410m², 8 dhoma gjumi, te kompletuara, tv,wifi,tualetcdo dhome,ballkon,guzhine ,parking. Ne katin e trete nje apartamentt luksoz ,me dy dhoma gjumi,salle ndenje,guzhine moderne,dy tuelete ,verande e madhe ,kaldaje ,oxhak,parket druri. Dokumenta te rregullta certifikat Pronesie, 410 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 11 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 10 dhoma gjumi, 10 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Hoteli eshte i Rregistruar ne booking.com me review score 8.9 ,me klientele te rregullt gjate sezonit turistik.foto dhe informacion na gjeni ne fb.My Apartaments Durres

Botuar më 26/09/2020
315.000,00 euro

SHKOZ

Prane news 24 | 412 M2 | 150.000 Euro

Shitet vila 2 katshe e ndodhur ne Shkoze prane rretullimit te News 24 ne nje zone vilashe me siperfaqe trualli 412m2 dhe nderitm kati i 2 apartament 3+1 124m2, kati i pare i ndare ne garazhd dhe me pak investim kthehet dhe ne nje 2+1, mundesi ngritje dhe ne 2 kate lart., 412 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me certifikat - Diamond

Botuar më 26/09/2020
150.000,00 euro

KOMPLEKSI DINAMO

BUZE UNAES SE RE | 200 M2 | 270.000 Euro

SHITET VILA 3 KATESHE E NODHUR NE NJE NGA ZONAT ME TE MIRA TE TIRANES NE KRAH TE KOMPLEKSIT DINAMO ME SIPERFAQR TRUALI 75M2 DHE SIPERFAQE NDERTIMI 200M2 E PERSHTASHME PER HOTEL APO BIZNES PER SHKAK TE VENDODHJES PERFEKTE NE BUZE TE UNAZES, 200 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, ME CERTIFIKAT PRONESIE - Diamond

Botuar më 26/09/2020
270.000,00 euro

DON BOSKO, LAPRAK

zona e shinave te trenit | 310 M2 | 170.000 Euro

Shitet vila 2 katehse me siperfaqe trualli 310m2 dhe siperfaqe ndertimi , apartamenti ka 2 hyren nje hyrje komunikon me katin e pare dhe me oborr dhe parkim per 3 makina, dhe nje hyrje me parkim qe komunikon me katin e 2 dhe taracen qe perdoret dhe si verand, ose mund te hapet dhe kthehet ne me nje hyrje, mundesi ndertimi deri ne 4 kate, 310 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, Me dekumentacion te plot - Diamond

Botuar më 26/09/2020
170.000,00 euro

DON BOSKO, LAPRAK

zona e shinave te trenit | 310 M2 | 170.000 Euro

Shitet vila 2 katehse me siperfaqe trualli 310m2 dhe siperfaqe ndertimi , apartamenti ka 2 hyren nje hyrje komunikon me katin e pare dhe me oborr dhe parkim per 3 makina, dhe nje hyrje me parkim qe komunikon me katin e 2 dhe taracen qe perdoret dhe si verand, ose mund te hapet dhe kthehet ne me nje hyrje, mundesi ndertimi deri ne 4 kate, 310 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, Me dekumentacion te plot - Diamond

Botuar më 26/09/2020
170.000,00 euro

PAS RESTORANT DURRESIT

buze rruge | 170 M2 | 200.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, e perbere nga 4 apartamente, 2 ap.2+1 dhe 2 ap.1+1, sip. secili kate, 170 M2, me oborr dhe hapesire parkimi per makina, me hipoteke dhe takse vleresimi te paguar. Shitet per arsye emigrimi. Cmimi

Botuar më 26/09/2020
200.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 414 M2 | 1.200 Euro

Shitet/Jepet me qira vile 3-kateshe, Vile 3-kateshe, 414 m2 ndertim, 229 m2 truall, Vendparkim per 4 makina, Bodrum nentokesor, 414 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, gjendja: shume e mire, Kontakto ENE 95

Botuar më 25/09/2020
1.200,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA: VILË 2 KT/ RRUGA: "NIKO AVRAMI" PRANË SHKOLLËS "BAJRAM CURRI"

"Niko Avrami" pranë shkollës "Bajram Curri" | 352 M2 | 900 Euro

Vila disponon oborr të gjelbëruar dhe i rrethuar me mur, vend parkimi.Vila është e përshtshme edhe për biznes pasi ofron nje organizim shumë të mirë të hapësirave të brendshme., 352 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 7 dhoma gjumi, 2 ballkone, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 25/09/2020
900,00 euro/muaj

KRRABE, IBE

Prane Syrit te Ciklopit | 196 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe buze rruges ne Krrabe. Ndodhet e pozicionuar mes gjelberimit dhe ajrit te fresket, shume prane pikes turistike Syri i Ciklopit. Zone qe vizitohet nga turiste te shumte.Ka siperfaqe ndertimi prej 196m²,te ndara ne 3 kate.Kati i pare: soxhorno, kuzhine dhe tualet.Kati i dyte: holl, 2 dhoma gjumi, tualet dhe verande 10m².Kati i trete: holl, dhome, kamera, verande., 196 M2, 9 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 3 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjencia Shpia24, Cel: 0683633333

Botuar më 25/09/2020
150.000,00 euro
)