Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TAGAN PETRELE

Tagan Petrele | 350 M2 | 320.000 Euro

Ne Tirane ne Tagan ne mes te qetesise dhe ajrit te paster SHITET vile 3 kate me siperfaqe ndertimi 350 m2. Vila ka dhe 1.000 m2 oborr dhe kopesht te gjelberuar. Disponon dokumentacion te rregullt dhe Certifikate Pronesie.Cmimi 320.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 350 M2, 7 ambjente, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 3 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/07/2019
320.000,00 euro

NE FUND TE RRUGES "DON BOSKO",

tek shinat e trenit, | 240 M2 | 160.000 Euro

Shitet shtepi 2 kateshe, sip. totale, 240 M2, 2 banjo, e rregulluar, me parkim personal

Botuar më 23/07/2019
160.000,00 euro

UNAZA E PLAZHIT DURRES

Unaza e Plazhit Durres | 110 M2 | 65.000 Euro

Ne Durres prane Unazes se Plazhit SHITET shtepi private e perbere nga nje bodrum,verande,2 dhoma gjumi,ambjent gatim ngrenie ndenje,2 tualete me dritare,oborr si dhe parkim per 3 makina. Sip e truallit eshte 300 m2, shtepia ka sip 110 m2. Zona ku ndodhet shtepia eshte e qete dhe mes ajrit te paster. Me Certifikate Pronesie.Cmimi 65.000 euro.Kontakt 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 110 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/07/2019
65.000,00 euro

RR. ARKITEKT SINANI

tek xhamlliku | 174 M2 | 300.000 Euro

Shitet shtepi private me truall, 174 M2, oborr, shtepi 2 kateshe, 2 dyqane , me dokumenta te rregullta, mundesi per pallat

Botuar më 23/07/2019
300.000,00 euro

PRANE KOMUNES

Berzhite, Tirane | 1.025 M2 | 1.025.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip. ndertimi 305m² + truall, sip. totale, 1.025 M2, i mobiluar

Botuar më 23/07/2019
1.025.000,00 euro

RR. 4 DESHMORET

prane Gjimnazit Partizani | 540 M2 | 450.000 Euro

Shitet Vile 3 kateshe, 540 M2, kati I dyqan 105m². 2 katet e tjera shtepi banimi. Me oborr. Me hipoteke

Botuar më 23/07/2019
450.000,00 euro

VILA OKAZION

7 min nga TEG | 190 M2 | 160.000 Euro

Shiten 3 vilat e fundit okazion, ne nje kompleks prej 12 vilash, 190 m katror ndertim dhe 350 m katror kopesht, me certifikat pronesie, vendi perfekt per te gjetur qetesin larg zhurmes se qytetit, 190 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, gjendja: e re

Botuar më 23/07/2019
160.000,00 euro

DURRES

prane Muzeumit | 550 M2 | 660.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, sip.ndertimi, 550 M2, oborr perpara, kati I dyqan, I pershtatshem per Bar Restoant Hotel, me hipoteke, e rrethuar me mure, parkim per 10 makina., 550 M2

Botuar më 23/07/2019
660.000,00 euro

DURRES

prane Muzeumit | 550 M2 | 660.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, sip.ndertimi, 550 M2, oborr perpara, kati I dyqan, I pershtatshem per Bar Restoant Hotel, me hipoteke, e rrethuar me mure, parkim per 10 makina.

Botuar më 23/07/2019
660.000,00 euro

NE SELITE

rruga : Vangjel Koca | 170 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera 2 hyrje 2+1, 170 M2, te dyja sebashku , 20000 mije leke secila

Botuar më 22/07/2019
20.000 leke/muaj