Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE VENDIN ME TE MIRE TE ZONES SE FRESKUT

100 m ne hyrje te rruges te teleferikut | 1.000 M2 | 230.000 Euro

Super okazion!!!Shitet ndertese 4 kateshe-me 8 apartamente.Siperfaqja e cdo apartamenti 125 m2.Nder te cilet 7 apartamente te paperfunduar dhe i teti ne kat te dyte i perfunduar.Objekt i rrethuar me porte buze rruges kryesore.,me oborr 250 m2.Me hipoteke . Ulje e menjehershme nga 270-230 mije Pronari jeton jashte shtetit. E trajton vetem Agjensia RE-AL,, 1.000 M2, totali i kateve 4

Botuar më 28/01/2020
230.000,00 euro

SELITE E VOGEL,

PRANE TREGUT USHQIMOR | 200 M2 | 90.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe e rrethuar me mur, me hipoteke, 200 M2, kati I, dhome, kuzhine, sallon, banjo, ballkon, kati II 2 dhoma, sallon, 2 ballkone, garazh per 3 makina mbi te cilen mund te ngrihet ndertese, sip.totale me gjithe truall

Botuar më 28/01/2020
90.000,00 euro

RR. “ARTAN LENJA”

400m poshte zjarrfiksave, nr.81 | 130 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera kati II i nje shtepie private 3-kateshe, jepet per familjare te huaj ose shqiptare, 130 M2, 3 dhoma e kuzhine, vetem kuzhina e kompletuar, dhomat bosh, me parkim

Botuar më 28/01/2020
35.000 leke

GOLEM, NE FSHAT TURISTIK,

buze detit | 800 M2 | 200.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, sip. ndertimi 210m², me 2 hyrje, sip. totale, 800 M2, me kopesht, peme, e rrethuar, ambient i survejuar me roje. Me hipoteke. Shitet ose kembehet me hyrje ne periferi te Tiranes.

Botuar më 28/01/2020
200.000,00 euro

RR. DUM ALLA

tek Xhamlliku | 100 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile, 100 M2, 3 ambjente, 1 banjo, gjendja: e mire, 70m² ndertim dhe 30m² oborr, 3-kate. Me tapi,

Botuar më 28/01/2020
100.000,00 euro

BABRRU

prane fushes se druve | 140 M2 | 85.000 Euro

Shitet vile dy kateshe karabina, me projekt grek, secili kate rreth, 140 M2, me toke perpara 650m. Dokumentat e viles ne proces legalizimi dhe toka me hipoteke te rregullt

Botuar më 27/01/2020
85.000,00 euro

KOMBINAT,

prane Misto Mames | 500 M2 | 600.000 Euro

Shitet vile 5 kateshe, sip. totale, 500 M2, e rregulluar, veshur me termoizolim, dokumenta te rregullta.

Botuar më 27/01/2020
600.000,00 euro

RR TODI SHKURTI

siper Tregut Elektrik | 270 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera vila, 270 M2, 3 ambjente, totali i kateve 3, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 4 ballkone, tarrace, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/01/2020
1.500,00 euro/muaj

RRUGA:VEHBI HOXHA

VILAT AMERIKANE | 250 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 250 M2, totali i kateve 2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/01/2020
250.000,00 euro

PRANE SELISE SE BEKTASHINJVE,

BUZE RRUGE KRYESORE | 500 M2 | 270.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe + 1 kat garazhd , me sip. toke, 500 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, sip. ndertimi 600m²

Botuar më 27/01/2020
270.000,00 euro
)