Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PORTA E GJELBËR ËSHTË E POZICIONUAR TE PALLATI I BRIGADAVE, NJË PIKË STRATEGJIKE NË JUG -LINDJE TË QYTETIT. REZIDENCA NGRIHET PRANË AKSIT TIRANË -ELBASAN

dhe ka akses të menjëhershëm nga Unaza e Madhe e cila e lidh dhe me autostradën Tiranë - Durrës brenda 4-5 minutash | 100 M2 | 520.000 Euro

"Porta e Gjelbër" është një rezidencë banimi tërësisht private e cil...

Botuar më 22/02/2020
520.000,00 euro

RR. HAJDAR TAFA

ne Selite | 266 M2 | 220.000 Euro

Shitet vile 2 kate +papafingo, 266 M2, me gjith truall eshte 550m², me dokumenta te rregulta, me hipoteke. Nuk bashkepunoj me agjensi

Botuar më 27/02/2020
220.000,00 euro

NE IBE,

prane shpelles se Pellumbasit | 50 M2 | 500 Euro

Jepet me qera vile 2 kateshe, secili kat me sip., 50 M2, i mobiluar, e rrethuar me 1.300m² toke e mbjelle me peme. Mund te jepet e gjithe vila ose pjeserisht. Preferohen te huaj.

Botuar më 27/02/2020
500,00 euro

TEK ZOGU ZI, RR. "AT ZEF PLLUMBI",

ne zone te mire | 85 M2 | 30.000 Leke

Jepen me qera 2 hyrje 1+1, kati I dhe II i nje vile i nje vile 2-kateshe, sip. per secilin kat, 85 M2, kati I e mobiluar dhe kati II pjeserisht e mobiluar. Me vend parkimi per makine, uje dhe drita 24h. Kati I jepet me qera 35.000 leke dhe kati II

Botuar më 27/02/2020
30.000 leke

SHKOZE

RRUGA AGUSH GJERGJEVIZA | 145 M2 | 300.000 Euro

Shitet shtepi private 3 katshe, 145 M2, Me dokumenta te rregullta, me 306m² toke, vendparkim

Botuar më 27/02/2020
300.000,00 euro

KOMBINAT

ne Sharr | 225 M2 | 70.000 Euro

Shitet shtepi private 3+1, 225 M2, sip. trualli 221m², te rregulluara. Dokumenta te rregullta.+3 garazhe

Botuar më 26/02/2020
70.000,00 euro

RR. “ARTAN LENJA”

400m poshte zjarrfiksave, nr.81 | 130 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera kati II i nje shtepie private 3-kateshe, jepet per familjare te huaj ose shqiptare, 130 M2, 3 dhoma e kuzhine, vetem kuzhina e kompletuar, dhomat bosh, me parkim

Botuar më 26/02/2020
35.000 leke

KRUJE

Bubq, ne veri - perendim te airoportit Nene Tereza | 260 M2 | 155.000 Euro

Shitet vile dy kateshe karabina, 260 M2, 9 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, vila eshte e rrethuar dhe perbehet prej 3000m² toke e mbjelle me ullinj e peme te ndryshme,ka edhe nje pus me uje te bollshem edhe per vaditje,me hipoteke.

Botuar më 26/02/2020
155.000,00 euro

LAGJIA 3 HERONJTE SHKODER

drejtoria e ujesjellesit qytet | 104 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi private, 104 M2, 4 ambjente, 1 banjo, gjendja: shume e mire, +327m² truall,me dokumenta te rregullta

Botuar më 26/02/2020
100.000,00 euro

VOSKOPOJE

brenda ne fshat | 240 M2 | 200.000 Euro

Shitet vile 2kateshe, 240 M2, oborr, 1000m²

Botuar më 26/02/2020
200.000,00 euro

KOMBINAT

2 km larg bashkise, mbrapa ish pularise, fusha e Zaltes | 155 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile me cmim OKAZION!!! 2 kateshe secili kat, 155 M2, + 1000m² truall. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 26/02/2020
100.000,00 euro
)