Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kerkojme Rrobaqepese

Me eksperience pune per qepje pantallonash.. Paga 30.000 leke. Sigurime shoqerore 100...

Botuar më 19/11/2018

Iniziative Tessili Albanesi SH.P.K Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Kontrata: Kohe e plote | Paga: ne baze te eksperiences ne kete fushe Leke |

Me ose pa eksperience pune. Kompania italiane qe prej vitesh merret me prodhimin e ke...

Botuar më 14/11/2018
Paga: ne baze te eksperiences ne kete fushe Leke

Dekathlon Produzione Kërkon të punësojë Inxhiner tekstilesh

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 500 Euro |

Eksperience: 1 vit - 2 vjet, mosha nga 20 -35 vjec, Vorë

Botuar më 19/11/2018
Paga: 500 Euro

Dekathlon Produzione Kërkon të punësojë Inxhiner tekstilesh

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 530 Euro |

Eksperience: 2 vjet - 4 vjet, mosha nga 20- 35 vjec, Vorë

Botuar më 19/11/2018
Paga: 530 Euro

Kerkojme Rrobaqepese

Me eksperience pune per qepje pantallonash.. Paga 30.000 leke. Sigurime shoqerore 100% I paguar nga firma. Dita e shtune orari I punes deri ne 13.30, e diela pushim, Adresa: Blloku Magazinave, prane frigoriferit te mishit, Rr. "Siri kodra"

Botuar më 19/11/2018

Atelie Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Specialiste. Me eksperience pune te gjate. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Tirane

Botuar më 19/11/2018

Unico Style Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune. Paga dhe kushte pune te kenaqshme. Puna 6 ore ne dite, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", poshte Karburant Gulf

Botuar më 18/11/2018

Kerkohet Punetore

Per rrobaqepesi me porosi. Me eksperience pune mbi dy vjet. Te kete punuar me makine lineare+syzatorPreferohet te kete punuar ne firma ose dyqane riparime+porosi. Paga 40.000 leke te reja

Botuar më 18/11/2018

KOMPANI KONFEKSIONESH NE KAMEZ Kërkon të punësojë Prestar

Per veshje (F/M). Me eksperience dhe serioz, ambjent konkurues dhe paga e kenaqshme. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:, Tiranë

Botuar më 17/11/2018

Kompani konfeksionesh ne Kamez Kërkon të punësojë Pergjegjese

Paketimi, te kete eksperience te menaxhoje gjithe procesin e paketimit. Te interesuarit te telefonojne ne:

Botuar më 17/11/2018

Kerkohet Rrobaqepese

Per veshje femrash dhe femijesh me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Kombinat

Botuar më 16/11/2018

Kerkohet Punonjese

Serie, te dije makinat industriale, mosha deri ne 40 vjec. Me eksperience pune, Adresa: Ish Restorant Durresi

Botuar më 16/11/2018