Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RROBAQEPESE Firma Baby Boo Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr."Viktor Eftimiu",mbrapa ish-drejtorise KESH

Botuar më 30/07/2021
e kenaqshme

MAKINISTE Rrobaqepesi Pantallonash Kërkon të punësojë

Paga: 1200 - 1500 leke/dite per profesioniste + siguracion |

Punetore. Te telefonojne vetem personat e interesuar, kushte shume te mira pune, Adresa: Fresku

Botuar më 29/07/2021
1200 - 1500 leke/dite per profesioniste + siguracion

PUNETORE HEKURI FENIX TEXTIL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune., Adresa: Rr. “Siri Kodra”, ish blloku magazinave

Botuar më 29/07/2021
e kenaqshme

PUNETORE RROBAQEPESIE FENIX TEXTIL Kërkon të punësojë

Paga: 40.000 leke |

Te specializuara per kemisha per meshkuj dhe prodhim veshje grash, Adresa: Rr. “Siri Kodra”, ish blloku magazinave

Botuar më 29/07/2021
40.000 leke

PRESTAR/E FENIX TEXTIL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Siri Kodra”, ish blloku magazinave

Botuar më 29/07/2021
e kenaqshme

MEKANIK RROBAQEPESIE FASONERI NE PASKUQAN 2, KAMEZ qe prodhon pantallona burrash gjysem klasike per eksport kerkon te punesoje

Paga: Ofrohet pagese,kushte shume te mira dhe vazhdimesi pune per nje kohe te gjate |

Te kete ekperience dhe korrektesi ne pune, ofrohet pagese,kushte shume te mira dhe vazhdimesi pune per nje kohe te gjate., Adresa: godina kater kateshe,perballe xhamise se re,Paskuqan 2,Kamez.

Botuar më 29/07/2021
Ofrohet pagese,kushte shume te mira dhe vazhdimesi pune per nje kohe te gjate

GRAFIST Firma S.A.M shpk, kerkon te punesoje: Grafist Design

Paga: Ofrohen paga shume te mira |

Te interesuatit duhet te kene njohje te programit Adobe Illustrator. Cv dergohet ne adresen e email: [email protected] ose te telefonojne ne numrin 0696061030., Adresa: Fushe Mezez, Kashar

Botuar më 28/07/2021
Ofrohen paga shume te mira

RROBAQEPESE Kerkohet Kërkon të punësojë

Paga: fillon me 35.000 leke |

Me përvojë pune, Adresa: Nè fund tè rruges "5 Maji", tregu i Medresese

Botuar më 26/07/2021
fillon me 35.000 leke

PUNONJES/E Kerkohen

Paga: Paga e kenaqshme |

Për sistemime, amballazhime dhe punë të ndryshme, Adresa: Nè fund të rrugës "5 Maji", tregu i Medresese

Botuar më 26/07/2021
Paga e kenaqshme

SHITESE PINK POINT.al Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

SHITESE PER CANTA , Me orar te plote 8,00 -16.00. Me eksperience pune. Mosha mbi 21 vjec , Te interesuarat te dergojne CV ne whatsapp, Adresa: Rruga: Shyqyri Berxolli, nr 6

Botuar më 23/07/2021
E kenaqshme
)