Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNETORE RROBAQEPESIE NJOFTIME PUNE - PRODUZIONE MODA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune. Kushte te mira pune., Adresa: Pallati prane Karburant Fafa, kati 3, Institut

Botuar më 29/11/2021
e kenaqshme

RROBAQEPESE STILISTE Njoftime pune - Nicol Sposa Kërkon të punësojë

Paga: 50.000 leke |

(mund te jete dhe prestre). Te jete e rregullt dhe etike ne pune, me eksperience pune ne atelie, Adresa: Rr. Myslym Shyri, pallati 23, shkalla1, apartamenti 3

Botuar më 29/11/2021
50.000 leke

SHITES/E Vende pune - RRJETI I DYQANEVE FLO DHE LTB JEANS NE TIRANE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te jete i/e komunikueshem/me dhe i/e afte te punoje ne grup.Te jete i/e disponueshem/me per t’u alternuar ne te dyja turnet.Te mos jete i/e angazhuar ne shkolle., te kete eksperience pune, mosha 20-35 vjec, per me shume kontaktoni ne kete numer:, Tiranë

Botuar më 28/11/2021
e kenaqshme

RROBAQEPESE Vende pune - RROBAQEPESI ITALIANE Kërkon të punësojë

Paga: paga fillon nga 1.200 Leke - 1.500 leke / dita + sigurime |

Me eksperience pune, Adresa: lagjia Kombinat, rruga Fabrika e Qelqit, Tiranë

Botuar më 28/11/2021
paga fillon nga 1.200 Leke - 1.500 leke / dita + sigurime

SHITESE Njoftime pune - Love N Label Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

2 shitese, Adresa: Rruga e Durresit

Botuar më 27/11/2021
e kenaqshme

MENAXHERE Oferta pune - DOLCE CASA Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Ish Blloku.

Botuar më 27/11/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme

SHITESE Oferta pune - DOLCE CASA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha 30 - 45 vjeç, Adresa: Ish Blloku

Botuar më 27/11/2021
e kenaqshme

SHITESE Vende pune - Rrjeti i dyqaneve CLICHÉ (BIZHU DHE AKSESORE MODE) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te interesuarat te jene mbi 20 vjeç. Turni I: 08:00 - 15:00. Turni II: 14:45 - 21:30. Nese jeni te afte, punetore, me vetebesim e vullnet dergoni CV ne: [email protected] Disponibilitet per te dyja turnet. PER INTERVISTE PARAQITUNI NGA ORA 10:00 – 14:00 DHE 16:00 - 20:00, perballe Pedonales, qendres Toptani, rr. "Punetoret e Rilindjes". (telefononi nga ora 10:00 – 14:00)

Botuar më 26/11/2021
e kenaqshme

PUNETORE PRODHIMI Njoftime pune - Omega shpk. Kerkon te punesoje: Punetore reparti prodhimi konfeksione me\pa eksperience.

Paga: motivuese bazuar ne produktivitetin, kontributin dhe punen e vazhdueshme mujore |

-Ofrohet suport maksimal nga ekipi i kompanise.-Atmosfere pune profesionale dhe miqesore., 18-60 vjece, Adresa: Rr. "Siri Kodra", godina ish Kartografikja, Tirane

Botuar më 26/11/2021
motivuese bazuar ne produktivitetin, kontributin dhe punen e vazhdueshme mujore

QENDISTARE Njoftime pune - ANDREA MAGLIE Kërkon të punësojë

Paga: 40.000 leke + kontribute |

( Vajza per te punuar me shtiza, grep ose qendisje).Nuk ka rendesi mosha. Kushte te mira pune, e diela pushim., Adresa: Babrru

Botuar më 25/11/2021
40.000 leke + kontribute
)