Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PERGJEGJESE LINJE PRODHIMI

MALNA TEX SH.P.K RROBAQEPSI PER PRODHIMIN E PANTALLONAVE PER EKSPORT

Kërkon të punësojë

Kriteret

Te kete eksperience ne prodhimin e pantallonit

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Paskuqan, Kamez
al.mantho@hotmail.com
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 01/04/2020

)