Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MALNA TEX SH.P.K RROBAQEPESI INDUSTRIALE NE PRODHIMIN E PANTALLONAVE DHE RROBAVE TE PUNES PER EKSPORT KERKON KONTROLLORE PRODHIMI

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për veshje dhe mallrat e lëkurës
Malna tex sh.p.k rrobaqepesi industriale ne prodhimin e pantallonave dhe rrobave te punes per eksport kerkon kontrollore prodhimi
Përshkrim

Te kete eksperience ne kontrollin e pantallonit dhe rrobave te punes. Kerkohen kandidate per kete pozicion pune ne dy filialet e prodhimit te kompanise ne Porcelan,Tirane dhe Paskuqan 2,Kamez. Paga dhe kushtet e punes nga me te mirat ne tregun e fasonerise, Adresa: Tirane


Botuar më 21/07/2019

Telefon