Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kerkojme Rrobaqepese

Me eksperience pune per qepje pantallonash.. Paga 30.000 leke. Sigurime shoqerore 100...

Botuar më 19/11/2018

Iniziative Tessili Albanesi SH.P.K Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Kontrata: Kohe e plote | Paga: ne baze te eksperiences ne kete fushe Leke |

Me ose pa eksperience pune. Kompania italiane qe prej vitesh merret me prodhimin e ke...

Botuar më 14/11/2018
Paga: ne baze te eksperiences ne kete fushe Leke

Fabrike e re ne Vore (Konfeksione, Kemishari) Kërkon të punësojë Punetore

/ Drejtuese teknike. Ofrohen paga te kenaqshme. Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Dibres”, prane spitalit Nene Tereza

Botuar më 21/11/2018

Rrjeti i dyqaneve FLO dhe LTB JEANS ne Tirane Kërkon të punësojë Shitese

1-Mosha 20-30 vjec 2-Te kete eksperience pune 3-Te jete e komunikueshme dhe e afte te punoje ne grup. Per me shume kontaktoni ne nr e telefonit, Tiranë

Botuar më 21/11/2018

Rrobaqepesi Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Per riparime te ndryshme, me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: Pallatet Agimi, mbrapa Ami Event

Botuar më 21/11/2018

RROBAQEPESI TAILOR Kërkon të punësojë Punetore

Te specializuara ne qepjen e kostumeve te burrave per burra. Page minimale 40.000leke/ne muaj+siguracione. Te interesuarat te kontaktojne ne nr e telefonit, Tiranë, Adresa: Rr. Shyqyri Brari, prane kopeshtit zoologjik

Botuar më 20/11/2018

SHOQERIA EGJEU TEKSTILE PER SHTEPI DHE HOTELE Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 25-45 vjeç. Preferohet te jete me eksperience pune. Intervistat nga e Hena ne te Shtune nga oren 9.00-17.00, Adresa: Rr. “Asim Vokshi”, ish Stacioni trenit, prane postes 5/1

Botuar më 20/11/2018

Dekathlon Produzione Kërkon të punësojë Inxhiner tekstilesh

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 500 Euro |

Eksperience: 1 vit - 2 vjet, mosha nga 20 -35 vjec, Vorë

Botuar më 19/11/2018
Paga: 500 Euro

Dekathlon Produzione Kërkon të punësojë Inxhiner tekstilesh

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 530 Euro |

Eksperience: 2 vjet - 4 vjet, mosha nga 20- 35 vjec, Vorë

Botuar më 19/11/2018
Paga: 530 Euro

Kerkojme Rrobaqepese

Me eksperience pune per qepje pantallonash.. Paga 30.000 leke. Sigurime shoqerore 100% I paguar nga firma. Dita e shtune orari I punes deri ne 13.30, e diela pushim, Adresa: Blloku Magazinave, prane frigoriferit te mishit, Rr. "Siri kodra"

Botuar më 19/11/2018

Atelie Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Specialiste. Me eksperience pune te gjate. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Tirane

Botuar më 19/11/2018

Unico Style Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune. Paga dhe kushte pune te kenaqshme. Puna 6 ore ne dite, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", poshte Karburant Gulf

Botuar më 18/11/2018