Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SISTEMUESE

SUPERMARKET "XHANGOLLI"

Kërkon të punësojë

Kriteret

(sistemuese raftesh). Me eksperience pune ne supermarket. Kushte shume te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

1) Rr. “Komuna Parisit”, 2) Stacioni Trenit

Botuar më 08/10/2019

)