Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PICIER Piceri tek Astiri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna 8 ore. Nje dite ne jave pushim, me eksperience pune, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 30/06/2020
e kenaqshme

BANAKIERE Bar Kafe

Paga: e kenaqshme |

(F) - Kamariere (F) (nje person qe ti beje te dyja punet). Turni I, Adresa: Prane Trenit, tek Aluizmit

Botuar më 08/07/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

- Banakier/e (nje person qe ti beje te dyja punet), kushte shume te mira pune, Adresa: Yzberisht, KMY, Tirane

Botuar më 08/07/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

SPECIALIST BRUMI Furra Vjeter Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune., 25-50 vjeç, Adresa: Rr. "Barrikatave", prane shkolles Sami Frashri

Botuar më 08/07/2020
e kenaqshme

PICIER/E Bambo Bar Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, me eksperience pune mbi 6 muaj, Adresa: Rr. "Kavajes", ish Parku i Autobuzave, tek 100 vitrinat

Botuar më 08/07/2020
e kenaqshme

KUZHINIERE TONY'S COFFEE SHOP RESTORANT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per sherbim katering, preferohen me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rruga Sami Frasheri, pallati Nobis

Botuar më 08/07/2020
e kenaqshme

KAMARIERE Bar Kafe G & D Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha 25 – 35 vjeç, Adresa: Rr. "Ferit Xhajko", prane Tregut te Uzines Dinamo, perballe karburant Kastrati

Botuar më 08/07/2020
e kenaqshme

BANAKIER/E Kompleksi Inheritor Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Sigurohet fjetje dhe ushqim. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Shengjin, Lezhë

Botuar më 08/07/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E Kompleksi Inheritor Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Sigurohet fjetje dhe ushqim. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Shengjin, Lezhë

Botuar më 08/07/2020
e kenaqshme

SANITARE Napolon Complex ne Qeparo Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Ofrohen kushte shume te mira pune, ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Qeparo

Botuar më 08/07/2020
shume e mire

NDIHMES KUZHINIER Napolon Complex ne Qeparo Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Ofrohen kushte shume te mira pune, ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Qeparo

Botuar më 08/07/2020
shume e mire
)