Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BANAKIERE BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore |

(Femer)e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Nje dite pushimi ...

Botuar më 10/11/2019
30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore

MENAXHER/E Bar Opera Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga te larta |

Bari dhe Restoranti (preferohet Femer). Me eksperience pune mbi 3 vjet. Te gjuhen Angleze, kushte shume te mira pune, ambient lux, Adresa: Tek sheshi Skenderbej, prane hyrjes kryesore te Teatrit te Operas se Baletit, ne qender te Tiranes

Botuar më 18/11/2019
Ofrohen paga te larta

KAMARIER/E Bar Opera Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen pagesa te larta |

(preferohet Femer). Me eksperience pune mbi 3 vjet. Te dine Anglisht, kushte shume te mira pune, ambient lux, Adresa: Tek sheshi Skenderbej, prane hyrjes kryesore te Teatrit te Operas se Baletit, ne qender te Tiranes

Botuar më 18/11/2019
Ofrohen pagesa te larta

BARISTE Bar Opera Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga te larta |

Ose Barist (preferohet Femer). Me eksperience pune mbi 3 vjet, kushte shume te mira pune, ambient lux, Adresa: Tek sheshi Skenderbej, prane hyrjes kryesore te Teatrit te Operas se Baletit, ne qender te Tiranes

Botuar më 18/11/2019
Ofrohen paga te larta

PUNONJESE BULMETI Euro Market Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohen me eksperience pune (Jo studente), Adresa: Rr. "Don Bosko"

Botuar më 18/11/2019
e kenaqshme

SISTEMUESE Euro Market Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Raftesh. Preferohen me eksperience pune (Jo studente), Adresa: Rr. "Don Bosko"

Botuar më 18/11/2019
e kenaqshme

KASIERE Euro Market Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohen me eksperience pune (Jo studente), Adresa: Rr. "Don Bosko"

Botuar më 18/11/2019
e kenaqshme

PASTICIER Pasticeri/Furre Buke Kërkon të punësojë

Paga: e mire |

Bonuse apo pagese shtese në varësi të shitjeve kerkesat:të jetë në moshën 25 - 50 vjecpreferohet të ketë përfunduar shkollën e mesme, hoteleri turizem. të interesuarit të kontaktojne ne telefon ose të dërgojnë cv dhe referenca neadresen email: ghenti.g@gmail.com, Adresa: Rr. Myslym Shyri, Tirane

Botuar më 18/11/2019
e mire

SANITARE OLA FAST GRILL HOUSE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna turni II. E djela pushim. Paga e kenaqshme, Adresa: "Komuna Parisit", afer kompleksit Dinamo

Botuar më 18/11/2019
e kenaqshme

BUKEPJEKES Pasticeri/Furre Buke Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Të interesuarit të kontaktojne ne telefon ose të dërgojnë cv dhe referenca ne adresen email: ghenti.g@gmail.com, Adresa: Rr. Myslym Shyri, Tirane

Botuar më 18/11/2019
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH Kompania Hari Lena Shpk Kërkon të punësojë

Paga: Paga baze e kenaqshme + bonuse |

Per marrje porosish dhe shitje direkte per Tiranen. Kandidatet te kene eksperience ne fushen e distribucionit dhe ne industrine ushqimore, te njohin subjektet ne Tirane dhe zonat perreth. Te zoterojne patente te klasit B, klasi C perben avantazh. Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne CV ne adresen e e-mailit, Tiranë

Botuar më 18/11/2019
Paga baze e kenaqshme + bonuse
)