Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHPERNDARES Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: 30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara |

( Motorrist). Me motorrin e picerise, Puna 8 ore. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Un...

Botuar më 18/02/2020
30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara

KUZHINIERE Kerkohet

Paga: dhe kushte te mira pune |

Per kuzhine tradicionale. Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Myslym Keta", ...

Botuar më 11/02/2020
dhe kushte te mira pune

SHITESE Bio-Alb Market Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Don Bosko, Tirane

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

BANAKIER/E BAR KAFE PROVINCA Kerkon te punesoje URGJENTISHT!!!

Paga: Paga e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rruga e Kavajes, mbrapa qendres Globe, Tiranë

Botuar më 18/02/2020
Paga e kenaqshme

PUNONJESE FURRE BUKE-PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Vajza ose djem mosha mbi 18 vjec per pergatitjen e waffles dhe sherbimit te akullores. Avantazh do te kene kanditatet qe kane mbaruar kurse pasticerie/guzhine, me ose pa eksperience pune, mosha mbi 18 vjec, per me shume informacione na dergoni cv ne e-mail ose na kontaktoni ne tel, Adresa: Adresa per intervista: Rr.Tish Daija, Komuna e Parisit, kompleksi “Kika 2”, Adresa e vendit te punes: Rr. E Kavajes, perballe Qendres “Globe”,, Tiranë

Botuar më 18/02/2020
shume e mire

NDIHMES KAMARIER FURRE BUKE-PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Orari i punes 4 ore/dite (paradite). Kushte shume te mira pune, mosha mbi 18 vjec, mund te na telefononi per te lene intervisten tuaj ne nr e kontaktit (orari i telefonatave nga ora 8:00-16:00) ose ne adresem e-mail:, Adresa: 1. Rruga e Kavajës, ish Parku i autobuzave, përballë Qendrës Globe 2.Rr.Tish Daija, Kompleksi Kika 2, Tiranë

Botuar më 18/02/2020
shume e mire

KAMARIER FURRE BUKE-PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Eksperienca perben avantazh, mosha mbi 18 vjec, ambjent dhe kushte shume te mira pune, mund te na telefononi per te lene intervisten tuaj ne nr e kontaktit (telefononi nga ora 9:00-15:00) ose ne adresen e-mail:, Adresa: Rr.e Kavajes, perballe Qendres “Globe”, Tiranë

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme + sigurime

NDIHMES BANAKIERE Kuzhina Grand Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete turni i dyte, pa angazhime pune, te jete e disponueshme edhe per turnin e pare., Adresa: Rr. Sotir Kolea, Tiranë

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

KUZHINIERE Kuzhina Grand Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per turnin e dyte mosha preferohet 25-35 vjec.Duhet te banoje afer zones, Adresa: Rr. Sotir Kolea, Tiranë

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

PUNONJES Bar-Restorant-Lounge Ne Bllok Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E Kenaqshme |

Kerkon te punesoje ndihmes kuzhinier, banakier, kamarier, pastruese, kushte shume te mira pune, te interesuarit te kontaktojne 0699992000, Tiranë

Botuar më 18/02/2020
E Kenaqshme

PJATALARESE SHEQER PIKANT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Paga e kenaqshme, Adresa: Parku i Liqenit, Tiranë

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

KAMARIERE BAR KAFE FORKAS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

- Banakiere (F). Nje person qe ti beje te dyja punet. Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi”, ne qender te Tiranes, perballe Neptunit, ngjitur me foto Skenderbeu

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme
)