Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

Dyqan Bulmeti

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune , puna 8 oraresh , mosha deri ne 45 vjec ,

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme + sigurime

Kontakte

Prane rruges "Kavajes"

Botuar më 15/01/2020

)