Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AGJENT SHITJESH NJOFTIME PUNE NGA KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: paga mbi 100.000 leke |

Ne terren per rrethet. Te kete eksperience pune dhe patente te klasit B dhe C (Klasi...

Botuar më 13/10/2021
paga mbi 100.000 leke

SANITARE Njoftime pune FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page dhe kushte shume te mira pune |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 17/10/2021
Ofrohet page dhe kushte shume te mira pune

MENAXHER Conad i ri te Kodra E Diellit kerkon Vajza dhe Djem per Menaxher Salle

Paga: OFROHEN PAGA TE MIRA |

Preferohen me eksperience pune ne Conad, Adresa: Tek Kodra e Diellit 2

Botuar më 17/10/2021
OFROHEN PAGA TE MIRA

KREPIER OFERTE PUNE - KREPERI NE BLLOK

Paga: shume e kenaqshme |

Preferohet me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: ne Bllok, Tiranë

Botuar më 17/10/2021
shume e kenaqshme

BANAKIER OFERTE PUNE - CAFE DE CUBA Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme dhe siguracione |

Me eksperience pune. Kandidatet te jene me banim afer zones, Adresa: Unaza e Re, Astir

Botuar më 17/10/2021
E kenaqshme dhe siguracione

KAMARIER OFERTE PUNE - CAFE DE CUBA Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme dhe siguracione |

Me eksperience pune. Kandidatet te jene me banim afer zones, Adresa: Unaza e Re, Astir

Botuar më 17/10/2021
E kenaqshme dhe siguracione

PUNONJESE DYQAN ME LENGJE FRUTASH & FOOD Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

TE DIJE TE BEJE SMOTHIE, KOKTEJLE, SANDUIC, me eksperience pune, mosha deri ne 35 vjec, Adresa: VASIL SHANTO

Botuar më 17/10/2021
shume e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER Njoftime pune RESTORANT ROZAFA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi”, tek 9 kateshet

Botuar më 17/10/2021
e kenaqshme

PJATALARESE Njoftime pune RESTORANT ROZAFA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi”, tek 9 kateshet

Botuar më 17/10/2021
e kenaqshme

KAMARIER Njoftime pune RESTORANT ROZAFA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi”, tek 9 kateshet

Botuar më 17/10/2021
e kenaqshme

KUZHINIER/E Oferte pune nga "ARTIGIANO" RESTAURANT Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Kushte shume te mira pune. Me eksperience pune, Adresa: Artigiano Vila, Rruga Papa Gjon Pali II. Pas Piramides

Botuar më 17/10/2021
shume e mire
)