Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITESE Ellie's Flowers Me 11 vite eksperience ne treg Kërkon të punësojë

Paga: Teper e kenaqshme |

Me eksperience pune. Te disponoj rregullat baze te miresjelljes, te kete eksperience ...

Botuar më 28/02/2020
Teper e kenaqshme

RROBAQEPESE Kerkojme Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Paga e sigurte. Puna e sigurt. Sigurimet te paguara 100% nga fir...

Botuar më 25/02/2020
e kenaqshme

KUZHINIERE Kerkohet

Paga: dhe kushte te mira pune |

Per kuzhine tradicionale. Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Myslym Keta", ...

Botuar më 21/02/2020
dhe kushte te mira pune

KAMARIERE BAR-KAFE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/banakiere ,puna me dy turne ,te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga 5 Maji, perballe shkolles Tirana Jone, Tiranë

Botuar më 28/02/2020
e kenaqshme

BANAKIERE BAR CLASS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Ne hyrje te rruges se Dibres, prane 9-katesheve, Tiranë

Botuar më 28/02/2020
e kenaqshme

NDIHMES Restorant Kuzhine italiane Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 30.000 leke +sigurimet |

Arsimi: i mesem, Te kete komunikim te mire dhe te jete fleksibel ne orar, me/pa eksperience, 25-45 vjec, te kryej mirembajtjen e kuzhines dhe salles se restorantit, te kujdeset qe gjithcka te jete ne kushte optimale per vazhdimin e punes, i/e afte per pune ne grup., puna 8 ore me turne, e diela pushim, 2 jave pushime vjetore, Tiranë

Botuar më 28/02/2020
30.000 leke +sigurimet

NDIHMES RESTORANT KUZHINE ITALIANE Kuzhine italiane Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 30.000 leke +sigurimet |

Arsimi: i mesem, F/M (preferohet Femer. Te kete komunikim te mire dhe te jete fleksibel ne orar, me/pa eksperience, 25-45 vjec, te kryej mirembajtjen e kuzhines dhe salles se restorantit. te kujdeset qe gjithcka te jete ne kushte optimale per vazhdimin e punes, i/e afte per pune ne grup, puna 8 ore me turne, e diela pushim, 2 jave pushime vjetore, Tiranë

Botuar më 28/02/2020
30.000 leke +sigurimet

PUNETORE MARKETI New Real Market Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Rr. “Jordan Misja”

Botuar më 28/02/2020
e kenaqshme

SHPERNDARES Helios Catering

Paga: e kenaqshme |

(motorrist) me motorrin e vet, Adresa: Rr. "Besim Alla", prane Kompleksit Cabej

Botuar më 28/02/2020
e kenaqshme

PUNONJES FAST-FOODI Fast Food Albania Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire |

Me eksperience pune, Adresa: Tirane

Botuar më 28/02/2020
Ofrohet pagese e mire

PASTRUESE BAR XHINO

Paga: e kenaqshme |

Puna me 2 turne, Adresa: Rruga e Kavajes, tek rr. Kongresi i Lushnjes, Tiranë

Botuar më 28/02/2020
e kenaqshme

SANITARE BAR KAFE PIADINERI KREPERI "SYRI I KALTËR" Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+sigurime shoqerore te paguara nga vet pronari, |

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", përballë rrugicës së Çamëve

Botuar më 28/02/2020
30.000 leke+sigurime shoqerore te paguara nga vet pronari,

PUNETORE Dyqan Mjalti Kërkon të punësojë

Paga: 22.000 leke+ 1 vakt ushqim |

Per shitje dhe paketim mjalti. Mosha 25-35 vjec, Adresa: Rr. Sabaudin Gabrani, prane Spitalit Amerikan 3

Botuar më 28/02/2020
22.000 leke+ 1 vakt ushqim
)