Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KAMARIER Bar Select Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Selvia

Botuar më 03/08/2020
e kenaqshme

PJATALARESE Taverna King Pils Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Mi...

Botuar më 02/08/2020
e kenaqshme

PASTRUESE Bar Restorant A&G Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e poshte shenuar, Adresa: Ne Dhermi , drimadhas, Vlorë

Botuar më 06/08/2020
e kenaqshme

EKONOMISTE KOMPANIA R & B ALBANIA Kërkon të punësojë

Paga: Super e kenaqshme |

Me ekperience pune, mosha 24-30 vjec, te interesuarat te kontaktojne, Tiranë

Botuar më 06/08/2020
Super e kenaqshme

AGJENT SHITJESH NE TERREN KOMPANIA R & B ALBANIA Per t egjithe ju qe deshironi nje page mbi mesataren e standariti europian, ky eshte vendi i duhur Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Leje drejtimi: kategoria b, te zoteroje ma makine personale, mosha e preferuar 20-30 vjec, kompania ofron trajnim falas. karburanti ofrohet nga punedhenesi., te interesuarit te kontaktojne, Tiranë

Botuar më 06/08/2020
E kenaqshme

KAMARIER/E Mon Chéri ne qender te Tiranes Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

- banakiere (vajza dhe djem). me eksperience pune. 0694814422, Adresa: Prane stacioni te Trenit, blv. "Zogu I".

Botuar më 06/08/2020
e kenaqshme

SHITESE Market Bio Alb Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Don Bosko, Tirane

Botuar më 06/08/2020
e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER RESTORANT PICERI NEW KING HOUSE Kërkon të punësojë

Paga: Paga shume e kenaqshme |

Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Mbrapa Casa Italias

Botuar më 06/08/2020
Paga shume e kenaqshme

MOTORRIST PER SHPERNDARJE RESTORANT PICERI NEW KING HOUSE Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Me motorrin e tij ose te firmes. Te kete patente, me eksperience pune ne restorant, kushte shume te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne what's app, Adresa: Mbrapa Casa Italias

Botuar më 06/08/2020
Ofrohet pagese shume e mire

SANITARE LA GIOIA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime. |

Puna turni II-te. Te jete korrekte dhe serioze ne pune., mosha deri ne 45 vjec, Adresa: Tek Kalaja e Tiranes, Tiranë

Botuar më 06/08/2020
e kenaqshme + sigurime.

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Fast Food Te Pazari Ri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte te mire pune, Adresa: Tek Pazari Ri, ngjitur me Mullirin e Vjeter

Botuar më 06/08/2020
e kenaqshme

PUNONJES FAST-FOODI Fast Food Te Pazari Ri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte te mire pune, Adresa: Tek Pazari Ri, ngjitur me Mullirin e Vjeter

Botuar më 06/08/2020
e kenaqshme
)