Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PUNETORE KUZHINE Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 05/12/2019
e kenaqshme

BANAKIERE BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore |

(Femer)e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Nje dite pushimi ...

Botuar më 30/11/2019
30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore

PUNETOR KANTIER DETAR NE PORTO ROMANO, DURRES Kërkon të punësojë

Paga: e negociueshme |

Punetor per pune te pergjithshme ne Kantier, Adresa: Durres; Porto Romano. Lutemi kontaktoni nga e Hena – Shtune, ora 09:00 – 18:00 ne:

Botuar më 08/12/2019
e negociueshme

MARANGOZ KANTIER DETAR NE PORTO ROMANO, DURRES Kërkon të punësojë

Paga: e negociueshme |

Me eksperience pune, Adresa: Durres; Porto Romano. Lutemi kontaktoni nga e Hena – Shtune, ora 09:00 – 18:00 ne:

Botuar më 08/12/2019
e negociueshme

BOJAXHI Kompania ARA

Paga: 50.000 leke+sigurime |

Per mobileri. Kushte te mira pune, Adresa: Prane Kinema Agimi Tirane

Botuar më 08/12/2019
50.000 leke+sigurime

PUNONJES/E Bar Restorant Piceri Kërkon të punësojë

Paga: page e kenaqshme+siguracione |

Punonjes/e fast foodi. Me ose pa eksperience, i gatshem per te punuar me turne, mosha 20-35 vjec., kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Elbasanit".

Botuar më 07/12/2019
page e kenaqshme+siguracione

KAMARIER/E Bar Restorant Piceri Kërkon të punësojë

Paga: page e kenaqshme+siguracione |

Par time ose full time. Mosha 20-35.I gatshem per te punuar me turne.Ofrohen kushte te mira pune.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit., Adresa: Rr. "Elbasanit".

Botuar më 07/12/2019
page e kenaqshme+siguracione

KASIERE Bar Restorant Piceri Kërkon të punësojë

Paga: page e kenaqshme+siguracione |

Mosha 20 – 35 vjeç. Me ose pa eksperience pune. E gatshme per te punuar me turne, kushte te mira pune, Adresa: Rr. '"Elbasanit".

Botuar më 07/12/2019
page e kenaqshme+siguracione

MASAZHATORE QENDRA E MASAZHIT FUSION Kërkon të punësojë

Paga: rroge baze plus perqindje te larta |

Femer me ose pa eksperience,, Adresa: Mbrapa Ish Ekspozites perball Pdiu

Botuar më 07/12/2019
rroge baze plus perqindje te larta

MEKANIK Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Per servis makinash. Kushte pune te mira, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rruga e Kavajes, ngjitur me Kishen Ortodokse, perballe Zonjes se Keshillit te Mire

Botuar më 07/12/2019
e kenaqshme

INSTRUKTOR Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Palestre fitnes. Kushte pune te mira, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rruga e Kavajes, ngjitur me Kishen Ortodokse, perballe Zonjes se Keshillit te Mire

Botuar më 07/12/2019
e kenaqshme

FINANCIERE Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Te dije financen 5, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rruga e Kavajes, ngjitur me Kishen Ortodokse, perballe Zonjes se Keshillit te Mire

Botuar më 07/12/2019
e kenaqshme
)