Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NDIHMES KUZHINIERE Restorant i Ri Kërkon të punësojë

Paga: paga shume e kenaqshme |

Transport i garantuar me autobuz per punonjesit, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rezidenca Kodra e Diellit 2

Botuar më 23/01/2020
paga shume e kenaqshme

BANAKIER/E Restorant i Ri Kërkon të punësojë

Paga: paga shume e kenaqshme |

Transport i garantuar me autobuz per punonjesit, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rezidenca Kodra e Diellit 2

Botuar më 23/01/2020
paga shume e kenaqshme

KAMARIER/E Bar Restorant Delice

Paga: Paga e kenaqshme. |

Me eksperience pune. E Diela pushim. Orari punes 08:00 – 17:00, ofrohesh kushte shume te mira pune, Adresa: Tirane

Botuar më 23/01/2020
Paga e kenaqshme.

KAMARIER/E BAR KAFE brenda nje institucioni arsimor Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna vetem paradite dhe 6 ore ne dite,festat zyrtare pushim, Adresa: prane Vodafone,rruga dytesore Tirane-Kashare brenda ambjenteve te fakultetit “Aldent”, Tiranë

Botuar më 23/01/2020
e kenaqshme

BANAKIER/E Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

(2 punonjese), kushte shume te mira pune, Adresa: Rr ."Jordan Misja”, prane Xhamise

Botuar më 23/01/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

BANAKIER/E MOMO BAR KREPERI Kërkon të punësojë

Paga: Ofohet pagese e kenaqshme |

Me eksperience pune. Mosha 19 - 30 vjeç, Adresa: Rr. “Myslym Shyri”

Botuar më 23/01/2020
Ofohet pagese e kenaqshme

SHITESE MOMO BAR KREPERI Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Mosha 19-30 vjeç, Adresa: Rr. “Myslym Shyri”

Botuar më 23/01/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

NDIHMES FURRXHI Furre Buke Pasticeri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rruga Mine Peza, Prane Prokurorise te Tiranes, prane shkolles Hasan Vogli, Tiranë

Botuar më 23/01/2020
e kenaqshme

SANITARE Furre Buke Pasticeri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rruga Mine Peza, Prane Prokurorise te Tiranes, prane shkolles Hasan Vogli, Tiranë

Botuar më 23/01/2020
e kenaqshme

BANAKIERE Detari Fish & Muza Bar Kërkon të punësojë

Paga: dhe kushte pune shume te mira |

/Kamariere (1 person) qe te bej te dy pozicionet, Adresa: Komisariati Nr.3, Rr. “Mine Peza”

Botuar më 23/01/2020
dhe kushte pune shume te mira
)