Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BANAKIERE Muza Bar Kërkon të punësojë

Paga: dhe kushte pune shume te mira |

Botuar më 22/10/2019
dhe kushte pune shume te mira

DISTRIBUTOR Dy kompani italiane lider ne sektorin e tyre kerkojne me urgjence Ne Rrethe dhe Profesioniste te shitjes per linjat e tyre

Paga: e kenaqshme |

Te kete njohje te tregut ( biznese te mesem dhe te larte)Preferohet te kete patente d...

Botuar më 17/10/2019
e kenaqshme

BANAKIERE BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore |

(Femer)e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Nje dite pushimi ...

Botuar më 17/10/2019
30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore

PICIER Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E BAR KAFE "GREEN ROOM" EDI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune.Orari i punes 15:00 - 23:00, pasdite. E Diela pushim, Adresa: Rr. “Skenderbej”, blloku ambasadave, godina nr. 6, kati I.

Botuar më 22/10/2019
e kenaqshme

BANAKIER/E Moskat Lounge Bar Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune,per turnin e paradites, Adresa: Rr. Andon Zako Cajupi, mbrapa LSI, ish-Bllok

Botuar më 22/10/2019
e kenaqshme

SHPERNDARES RESTORANT PICERI NEW KING HOUSE Kërkon të punësojë

Paga: Shume e Kenaqshme |

/ motorrist. Kushte te mira pune, me eksperience pune, Adresa: Mbrapa casa Italias

Botuar më 22/10/2019
Shume e Kenaqshme

KAMARIERE RESTORANT PICERI NEW KING HOUSE Kërkon të punësojë

Paga: Paga 40.000 leke |

Kushte te mira pune, me eksperience pune, Adresa: Mbrapa Casa Italias

Botuar më 22/10/2019
Paga 40.000 leke

SANITARE RESTORANT PICERI NEW KING HOUSE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, me eksperience pune, Adresa: Mbrapa Casa Italias

Botuar më 22/10/2019
e kenaqshme

SPECIALISTE BRUMI FURRE BUKE PASTIÇERI "ALNA" Kërkon të punësojë

Paga: paga shume e mire |

Ofrohen kushte shume te mira ne pune, Adresa: Tirane

Botuar më 22/10/2019
paga shume e mire

SPECIALISTE BYREKU FURRE BUKE PASTIÇERI "ALNA" Kërkon të punësojë

Paga: paga shume e mire |

Ofrohen kushte shume te mira ne pune, Adresa: Tirane

Botuar më 22/10/2019
paga shume e mire

SPECIALISTE BYREKU PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: * Ofrohen paga shume te mira + siguracion |

* Me eksperience pune. * Kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 22/10/2019
* Ofrohen paga shume te mira + siguracion

FURRTAR / FURRXHI PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: * Ofrohen paga shume te mira + siguracion |

* Me eksperience pune. * Kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 22/10/2019
* Ofrohen paga shume te mira + siguracion

PASTICIER/E PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: * Ofrohen paga shume te mira + siguracion |

* Me eksperience pune. * Kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 22/10/2019
* Ofrohen paga shume te mira + siguracion
)