Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KUZHINIERE RESTORANT I RI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te njohe mire kuzhinen tradicionale dhe kuzhinen e kohes. ofrojme kushte optimale pune, transport dhe strehim per profesioniste te mire!, Adresa: Afer universitetit te New York

Botuar më 15/12/2019
e kenaqshme

STAF RESTORANT I RI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrojme kushte optimale pune, transport dhe strehim per profesioniste te mire!, Adresa: Afer universitetit te New Yourk

Botuar më 15/12/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E Bar Kafe LINDT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqeshme |

Me eksperience pune, per turnin e dyte, Adresa: Komuna e Parisit, Tiranë

Botuar më 14/12/2019
e kenaqeshme

SHITESE Furre buke Pasticeri Dumrea Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Astiri, Tiranë

Botuar më 14/12/2019
shume e kenaqshme

PASTICIERE Furre buke Pasticeri Dumrea Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Astiri, Tiranë

Botuar më 14/12/2019
shume e kenaqshme

BANAKIER/E Bar Villa 22 Kërkon të punësojë

Paga: 40.000 leke |

Me eksperience pune, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Tek 21 Dhjetori, rr. "Naim Frasheri", mbas ambasades Greke

Botuar më 14/12/2019
40.000 leke

SHITESE FURRE BUKE PASTICERI Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme + siguracione |

1 dite ne jave pushim, ofrojme kushte te mira pune, Adresa: Shkolla Bajram Curri, tek Ministria e Mbrojtjes, Tirane

Botuar më 13/12/2019
E kenaqshme + siguracione

SANITARE Bar Restaurant & Pizza La Voglia Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Shallvaret, perballe Taiwan

Botuar më 13/12/2019
e kenaqshme

SHITESE Furre Buke

Paga: page e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Prane shkolles Petro Nini, Tiranë

Botuar më 13/12/2019
page e kenaqshme

KAMARIERE BAR KAFE FORKAS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

- Banakiere (F). Nje person qe ti beje te dyja punet. Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi”, ne qender te Tiranes, perballe Neptunit, ngjitur me foto Skenderbeu

Botuar më 13/12/2019
e kenaqshme
)